Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Motivácia pre každého až na 5 mesiacov čo online tréning Obchodnícky reštart od Petra Urbanca.

Popis ponuky

KTO JE PETER URBANEC?

Peter je špičkový motivátor a konzultant s 25-ročnou praxou. Má za sebou stovky seminárov, ktorými prešli desiatky tisíc ľudí.

Nakazí vás svojím nadšením a entuziazmom a nastaví vám také zrkadlá, že ihneď budete vedieť, čo od života chcete a ako to môžete dosiahnuť. Váš život získa naozajstné grády a bude mať naozajstný zmysel.

Peter vyniká svojou empatiou, galantnosťou a ľudskosťou. Život sa s ním príliš nemaznal. V 11 rokoch mu tragicky umrel otec. Prešiel si aj veľkou podnikateľskou krízou. Vďaka tomu sa vie dokonale vcítiť do starostí a problémov nás ostatných. A to najdôležitejšie, dokáže nám s nimi pomôcť a dať nám radosť a impulz do každého dňa nášho života.

Recenzie čitateľov ku knihe Jednohubky pre dušu

"Kniha je skvelou motiváciou do života. (...) Odporúčam ju prečítať si každému, či už mladšej alebo staršej generácií. Každý si v nej nájde to svoje. Mám prečítaných veľa kníh ale táto je výnimočná svojím obsahom, ktorý sa odlišuje od iných najme tým, akú vzácnu a hlbokú podstatu v sebe ukrýva." (Bianka V.)

"Všem doporučuji je to TOP kniha..do kabelky i do kufříku..moc děkuji" (Dagmar R.)

"Kniha "Jednohubky" je u nás brána jako bible života. Učí nás vidět život z lepšího úhlu. Díky za ní." (Jiří P.)

"Provedení knížky je fantastické. (...) Věcné rady, tipy a návody JAK... Takže teď už jen vystoupit ze své zóny komfortu a dělat…" (Mirka K.)

"Tato knížka by se měla stát Biblí každého, kdo na sobě chce nějakým způsobem pracovat, ale měla by se dostat úplně ke každému, protože každý si v ní něco najde a každému může pomoct. Četl jsem ji 3x a určitě si ji přečtu ještě mnohokrát, protože každá kapitola se může hodit v různých situacích a pokaždé si z toho člověk vezme něco trošku jiného. Takový „aha efekt“ 100x jinak :-)" (Jan B.)

"Děkuji za knihu. Čarokrásne, inspirující na každý den. Nosím ji teď v kabelce 100 % doporucuji všem. Ještě jednou děkuji. Kniha pomáhá mne i mým blízkým. Motta z knihy používám každý den dokonce i v práci. Hop hip hip hurá této knize. S láskou Natálka" (Natálka K.)

Zobraziť menejZobraziť viac
12 €
12 €

Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
12 €
12 €

Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

14