Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Užite si romantický pobyt Krásne prostredie malebnej krajiny počas troch dní

42
Popis ponuky

Malebné prostredie, v ktorom si môžete vychutnať romantický pobyt vo dvojici počas troch dní. Šport, turistika, privátna sauna, vírivka, romantická večera a fľaša kvalitného moravského vína - to všetko na vás čaká v hoteli Allvet*** vo Vyškove.

Rodinný hotel Allvet*** sa nachádza v novozrekonštruovanej historickej budove v malebnom prostredí blízko Brna. Hotel má výbornú polohu a leží iba 2 km od Exitu 226. Hotel má vďaka svojej polohe a rozľahlému športovo-relaxačnému areálu jedinečnú atmosféru, pre ktorú je vyhľadávaným miestom na organizovanie osláv, svatieb a konferencií, takisto ako aj pre príjemné individuálne trávenie voľného času.

Poctivo pripravenú modernú českú i medzinárodnú kuchyňu môžete ochutnať v štýlovo zariadenej reštaurácii. Grilované špeciality podávajú v letnej záhrade.

Hotel disponuje 26 moderne zariadenými rozmernými izbami.

Na relaxáciu sú vám k dispozícii masáže, sauna a whirpool a pre aktívne športovanie areál disponuje niekoľkými druhmi ihrísk a kurtov. Golfisti môžu využiť golfový areál v neďalekom Slavkove.

Pre preskúmanie turistických cieľov južnej a strednej Moravy je hotel umiestnený úplne ideálne. Pri návšteve s deťmi si nesmiete nechať ujsť návštevu Dinoparku a Aquaparku vo Vyškove (3 km).Wellness


Doprajte si počas svojho pobytu v hoteli relax a využite ponuku na zotavenie tela. Ponúkame vám saunu, kúpeľ vo vírivej vani, masáže alebo rôzne kozmetické služby.

Aktivity v okolíJuhomoravské mesto Vyškov s 23 000 obyvateľmi leží vo Vyškovskej bráne na hornom toku rieky Hané asi 30 km severovýchodne od Brna. Po stáročia predstavuje kultúrne, spoločenské a hospodárske centrum regiónu. Dnes je však predovšetkým moderným európskym mestom, ktoré svojim obyvateľom i návštevníkom ponúka rad možností, ako tu stráviť príjemné chvíle.

Vyškovsko ohraničuje na západe Moravský kras, z juhozápadnej strany slavkovské bojisko a severovýchodne prechádza do úrodnej Hanáckej nížiny. Vďaka kultúrnemu bohatstvu, prírodným pôvabom a pestrej ponuke aktivít najrôznejšieho zamerania patrí Vyškovsko k veľmi zaujímavým a vyhľadávaným turistickým miestam.

Vo Vyškove, ktorý je vzdialený 2 km od hotela Allvet, môžete navštíviť:

  • Aquapark
  • ZOO s Dinoparkom
  • Hvezdáreň
  • Kino Sokolský dom
  • Múzeum a pamiatky Vyškova (zámok, zámocká záhrada, renesančná radnica, morový stĺp, fontána, studňa, hradby, kaplnka sv. Anny a i.)
  • Priepasť Macocha - je viac ako 138 m hlboká a je najväčšou priepasťou svojho druhu v Českej republike a aj v strednej Európe

Viac informácií nájdete aj na stránke

www.hotelallvet.cz
91,50 €
158 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
91,50 €
158 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
32
53
48