Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Kurzy v Ateliéri ArteVIA Hodiny kreatívnych tvorivých kurzov v Bratislave

Artevia
0 / 5
43
Popis ponuky

Duša umelca potrebuje lietať, potrebuje slobodu a priestor, aby svoje inšpirácie a vízie premenila na umelecké dielo. Teraz máte možnosť prežiť tri letné večery v ateliéri ArteVIA a na plátno namaľovať alebo nakresliť všetko, čo doteraz bolo iba vo vašom srdci.

Váš kupón zahŕňa:
  • 3 × 2 hodiny kreatívnych kurzov
  • Materiál, výtvarné pomôcky a pitný režim v cene

Informácie o kurzoch:
  • Termín: 15.07.–17.07.2015
  • Čas konania: 18:30–20:30
  • Miesto konania: Ateliér ArteVIA, Segnerova kúria, Michalská 7, Bratislava
  • Lektor: Mgr. Silvie Matesová – výtvarný pedagóg a arteterapeut
  • Minimálny počet účastníkov, potrebný pre otvorenie kurzu je 5, kapacita kurzu 12 ľudí.

PROGRAM:

Ponúkame vám možnosť stráviť tri letné tvorivé večery v nádhernom ateliéri v historickom centre Bratislavy, kde sa môžete pod vedením skúsenej lektorky venovať kresbe alebo maľbe, objavovať svoj výtvarný talent a vytvoriť si originálne diela na témy podľa vlastného výberu.

Môžete si priniesť svojho obľúbeného autora alebo fotografiu krajiny, zvieraťa či blízkeho človeka. Rovnako sa môžete rozhodnúť maľovať podľa naaranžovaného zátišia v ateliéri ako aj v átriu plnom zelene. Techniku, výtvarné prostriedky a materiál sa zvolí s prihliadnutím na motív a charakter zobrazovaného ako aj vaše túžby a predstavy.

Cieľom nebudú časovo a technicky náročné kópie, ale hravou, kreatívnou formou za pomoci trpezlivého lektora sa vaše predlohy stanú inšpiratívnymi zdrojmi podľa vášho cítenia, fantázie a vlastného slobodného smerovania. Súčasne sa dozviete zaujímavé informácie z dejín umenia, budete mať možnosť vypočuť si zaujímavosti o vašich obľúbených majstroch, ich dielach, spoznať charakteristiku výtvarných štýlov, smerov, resp. škôl.

Počas troch stretnutí s umením sa odreagujete od všedných povinností, necháte sa vtiahnuť do sveta vôní farieb a vlastným dielom potešíte seba a svoje okolie.

Ateliér ArteVIA v historickom centre Bratislavy

Príjemná atmosféra ateliéru, a predovšetkým profesionálny a súčasne trpezlivý prístup lektorky, prispejú k prebudeniu vašej kreativity a k motivácii pri hľadaní vlastného umeleckého výrazu. Ateliér disponuje aj výstavným priestorom, kde sa môžete svojou tvorbou prezentovať aj svojim priateľom a známym.
39 €
69 €

Kúpené
2x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
39 €
69 €

Kúpené
2x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

38
75
80