Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Skvelé uvoľňujúce masáže Odstraňuje stuhnuté svalstvo, pôsobí proti depresii

58
Popis ponuky

Vyhraďte si čas na relax

Ak máte chrbát celý stuhnutý, pre bolesť sa neviete ani zohnúť alebo vám v ňom neustále praská, je čas na poriadnu masáž! Príďte si pre dávku relaxu do Salónu BBeauty v Starom Meste, kde na vás čaká kvalitná hodinová klasická alebo kombinovaná masáž, ktorá uvoľní nielen vaše svalstvo, ale i psychické napätie.

  • zľava na masáž podľa výberu
  • na výber: klasická alebo kombinovaná
  • trvanie masáže 60 min.
  • príjemné prostredie a profesionálny prístup
  • masáž odstraňuje stuhnuté svalstvo, pôsobí proti depresii a stresu
  • masáž vyživuje, zvláčňuje pokožku a detoxikuje
  • výborná lokalita v Starom Meste

V cene kupónu za 11,90 € je zahrnuté:

  • klasická 60-minútová masáž

alebo

  • kombinovaná 60-minútová masáž, obsahuje: uvoľňujúcu, relaxačnú masáž, masáž lávovými kameňmi a bankovanie

Klasická masáž

Klasická masáž stimuluje kožu, podkožie a hlavne svalovú sústavu. Takto dochádza k prekrveniu pokožky, uvoľneniu svalov, zrýchli sa krvný obeh, metabolizmus – príjem živín, minerálov, enzýmov, hormónov do všetkých buniek organizmu, urýchli sa vyplavovanie toxínov, upravuje sa krvný tlak, vylepšuje sa dýchanie – okysličovanie buniek. Masáž uvoľňuje psychické napätie a zvyšuje pohodu.

Relaxačná masáž

Táto masáž sa zameriava najmä na mäkké tkanivá tela, najviac ale pôsobí ako uvoľňovacia. Toto uvoľnenie prechádza do všetkých vrstiev tela, čo navodzuje dokonalú harmóniu a oddych.

Bankovanie

Pri tejto špeciálnej masáži sa banka priloží k telu tak, aby sa vytvoril podtlak a vsaje do seba časť kože aj s podkožím. Červené krvinky preniknú do priestoru a malý výron krvi aj lymfy zvýši cirkuláciu krvi a prívod kyslíka do okolia. Nastane reakcia organizmu a aktivácia životných procesov nielen priamo na mieste prisatia banky a v priamom okolí, ale aj na zodpovedajúcom vnútornom orgáne. Bankovanie je vhodné na detoxikáciu celého tela, ide o veľmi účinnú metódu na prekrvenie a úľavu od menších bolestí chrbta.

Masáž lávovými kameňmi

Masáž lávovými kameňmi je založená na striedaní ručnej masáže a masáže horúcimi lávovými kameňmi, čo blahodarne pôsobí najmä na krvný obeh, lymfatický systém, uvoľňuje svaly a účinne pomáha aj pri problémoch studených nôh a rúk. Lávové kamene sa vyznačujú úžasnou schopnosťou absorpcie a odovzdávania tepla. Kamene majú hladký a príjemný povrch, ľahko sa kĺžu po pokožke, prenášajú a odovzdávajú tepelnú energiu, ktorá pozitívne pôsobí nielen na fyzickú, ale aj psychickú pohodu zákazníkov.

Rozmaznávať masážou vás bude skúsený masér ĽUBO MARTINEC v Salóne BBeauty.

Kontraindikácie:

masáž nie je vhodné robiť, ak je klient bezprostredne po výdatnom jedle, má infekčné kožné ochorenie, akútne zápalové procesy, onkologické ochorenie, otvorené rany, čerstvé jazvy po operáciách, čerstvé poúrazové stavy (zlomeniny), popáleniny, zvýšenú teplotu, pokročilé štádium aterosklerózy, hemofýliu, HIV, leukémiu, nádorové ochorenia, ochorenia brušnej dutiny spojené so zápalmi alebo krvácaním, pod vplyvom alkoholu, drog a iných psychotropných látok, akútne psychózy, epilepsiu.
11,90 €
28 €

Kúpené
16x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
11,90 €
28 €

Kúpené
16x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

66
75
72
38