Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vezmite deti vyšantiť sa HoplaLand baví všetky deti vo vašom meste

38
Popis ponuky

Viete už, čo vás čaká cez letné prázdniny? Dážď? Tropické horúčavy? V HoplaLande garantujeme všetkým deťom vždy krásne počasie po celý rok.

Zábavné atrakcie pre všetky vekové kategórie (odporúčaný vek dieťaťa je do 12 rokov) s kontrolovaným zabezpečeným vstupom (žiadne dieťa neodíde von bez rodiča).

Detské svety HoplaLand sú športovo-relaxačné indoorové centrá pre deti a ich rodičov. V Detských svetoch HoplaLand majú deti pod dohľadom svojich rodičov resp. pod dohľadom animátorky možnosť aktívne tráviť voľný čas, rozvíjať svoje pohybové schopnosti, koordináciu a orientáciu, a to všetko v atraktívnom detskom prostredí, s možnosťou spoznávania nových kamarátov a rovesníkov.

Deti tu nájdu profesionálne a medzinárodne certifikované atrakcie, medzi najväčšie lákadlá patrí obrovská šmýkala, ale tiež gumové skákadlá, trampolíny, bludiská, húpačky, IQ steny a ďalšie atrakcie slúžiace na rozvoj detskej pohyblivosti a osobnosti. Ak má rodič hyperaktívne, alebo jednoducho len zdravo živé dieťa, ocení jedinečnú možnosť aktívneho odpočinku aj v čase nepriaznivého počasia.

Súčasťou detských svetov HoplaLand býva príjemná čokoládovňa, kde môžu rodičia pri sledovaní svojich ratolestí nerušene tráviť voľné chvíle. Je umiestnená tak, aby rodičia mali kedykoľvek prehľad o tom, kde sa ich deti nachádzajú. Podávajú sa v nej nealkoholické nápoje, kvalitná káva, čaj, pravá varená čokoláda a 100% ovocné fresh nápoje. Súčasťou Detských svetov HoplaLand sú tiež priestory na organizovanie atraktívnych detských osláv.

Vo väčšine Detských svetov HoplaLand nie je nevyhnutná prítomnosť rodiča, na deti dohliadajú a o ich zábavu sa starajú skúsení animátori.

Súčasťou najnovšieho HoplaLandu v Košiciach je aj pretekárska dráha s profesionálnymi elektrickými autíčkami, na ktorých sa vyšantia deti aj dospelí.

hoplaland.eu
2,25 €
3,62 €

Kúpené
21x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (1)

4,00/5Skvelé
Hodnotené 1x
4

Táto recenzia nemá slovné hodnotenie.

8.10.2015
2,25 €
3,62 €

Kúpené
21x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

26
37
50