Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Špeciálne V. I. P mihalnice Pre obzvlášť prenikavý pohľad 4D alebo 6D.

65
Popis ponuky

Pozerajte na svet prenikavým sebavedomým pohľadom! Vyskúšajte nový revolučný spôsob predĺženia prírodných mihalníc Sexy Lashes 4D-6D, aký nikde inde v NR nenájdete!

Váš kupón zahŕňa:
  • aplikácia 4D-6D mihalníc
  • trvanie procedúry cca 2 hod.

Aplikácia týchto mihalníc ma trvanlivosť 5–6 týždňov. Technika Sexy Lashes 4D-6D nenahrádza klasické 3D predlžovanie mihalníc, ale ponúka ich nový vzhľad.

Rozdiel medzi 3D a 4D-6D mihalnicami je v tom, že majú dlhšiu životnosť 5–6 týždňov a sú ľahučké a mäkké na dotyk ako prírodné mihalnice. Ich nosenie je veľmi prirodzené a komfortné.

Sú pružnejšie, preto sa menej poškodzujú. Ich povrch je zdrsnený, v dôsledku čoho lepidlo drží stabilnejšie a zvyšuje sa tak ich životnosť.

4D-6D mihalnice sa aplikujú na vlastné mihalnice špeciálnym testovaným lepidlom. Vďaka unikátnej technológii predlžovania a zahusťovania mihalníc je prilepenie skoro úplne neviditeľné, ich nosenie necítite, oko sa rozjasní a opticky zväčší.

Sexy Lashes 4D-6D pôsobia prirodzeným dojmom a sú hodvábne na dotyk. Na aplikáciu 4D-6D mihalníc sa používajú 100% norkové mihalnice alebo soft syntetické mihalnice.

Môže sa aplikovať 2, 3 až 5 mihalníc na jednu prírodnú, čím sa dosiahne extra objem, ale aj prirodzený vzhľad. Mihalnice Sexy Lashes sú špeciálne upravené a natočené curl technikou tak, aby kopírovali vzhľad prírodných mihalníc.

DeEs Kozmetik je kozmetické štúdio v Relax centre Nitra na Čermáni. Sídli v budove detského centra MOTOLINO. Sympatická kozmetička je tu pripravená vyhovieť všetkým vaším požiadavkám.
21 €
60 €

Kúpené
52x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
21 €
60 €

Kúpené
52x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

80
16
28
66