Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Hodinová reflexná masáž Príjemne strávený čas v salóne BBeauty.

52
Popis ponuky

Klasická masážKlasická masáž stimuluje kožu, podkožie a hlavne svalovú sústavu. Takto dochádza k prekrveniu pokožky, uvoľneniu svalov, zrýchli sa krvný obeh, metabolizmus – príjem živín, minerálov, enzýmov, hormónov do všetkých buniek organizmu, urýchli sa vyplavovanie toxínov, upravuje sa krvný tlak, vylepšuje sa dýchanie – okysličovanie buniek. Masáž uvoľňuje psychické napätie a zvyšuje pohodu.

Masáž lávovými kameňmiMasáž lávovými kameňmi je založená na striedaní ručnej masáže a masáže horúcimi lávovými kameňmi, čo blahodarne pôsobí najmä na krvný obeh, lymfatický systém, uvoľňuje svaly a účinne pomáha aj pri problémoch studených nôh a rúk. Lávové kamene sa vyznačujú úžasnou schopnosťou absorpcie a odovzdávania tepla. Kamene majú hladký a príjemný povrch, ľahko sa kĺžu po pokožke, prenášajú a odovzdávajú tepelnú energiu, ktorá pozitívne pôsobí nielen na fyzickú ale aj psychickú pohodu.

Bankovanie Pri tejto špeciálnej masáži sa banka priloží k telu tak, aby sa vytvoril podtlak a vsaje do seba časť kože aj s podkožím. Červené krvinky preniknú do priestoru, malý výron krvi aj lymfy zvýši cirkuláciu krvi a prívod kyslíka do okolia, nastane reakcia organizmu a aktivácia životných procesov nielen priamo na mieste prisatia banky a v priamom okolí, ale aj na zodpovedajúcom vnútornom orgáne. Bankovanie je vhodné na detoxikáciu celého tela, ide o veľmi účinnú metódu na prekrvenie a úľavu od menších bolestí chrbta.
11,90 €
25 €

Kúpené
57x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
11,90 €
25 €

Kúpené
57x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

66
75
72
38