Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Slovenské národné múzeum Ideálne strávenie voľného času nielen pre deti

67
Popis ponuky

Vezmite svoje deti, alebo sa nechajte sami preniesť do čias vášho detstva v Detskom múzeu SNM v Bratislave. Stačí vojsť a uchváti vás plný dom neuveriteľne zaujímavých aktivít, ktoré vás zaiste zabavia.

Pre každé dieťa je tu pripravené presne to pravé, s prihliadnutím na jeho vek a popri vzdelávaco-poznávacích aktivitách pre deti si aj rodičia môžu užiť plno zábavy v rámci interaktívnych výstav, tvorivých dielní či v detskom laboratóriu. Svoje šikovné ručičky môžu detičky precvičiť v tvorivých dielňach, kde si vyskúšajú svoju zručnosť a svoje nezodpovedané otázky si budúci malí vynálezcovia a bádatelia môžu overiť v detskom laboratóriu.

Pre najmenších návštevníkov je tu pripravený kútik Bazén, kde sa detičky od 0–4 rokov môžu nerušene hrať a spoznávať nové veci.

Pre vačších je určená výstava "Poznávaj sa" a "Ja a moje telo" ! pripravené v spolupráci so Science center iqpark Liberec. Deti aj dospelí si otestujú svoje zmysly a ďalšie schopnosti a vlastnosti ľudského tela.

Takmer šesťdesiat exponátov umožní malým i veľkým návštevníkom otestovať si nielen sluch či zrak, ale aj rovnováhu, rýchlosť reakcie alebo koordináciu pohybov. Sami na sebe môžu vyskúšať, že elektrina prejde ľudským telom a precvičiť si postreh a dôvtip pri riešení hlavolamov.

A aké by to bolo krásne víkendové či prázdninové popoludnie bez sladkej odmeny? V detskom múzeu myslia aj na to, preto si po objavení všetkých tajomstiev múzea môžete vychutnať niečo sladké alebo sa osviežiť v detskej cukrárni, ktorá je súčasťou celého projektu.

Detské múzeum SNM je unikátnym projektom zaradeným pod širokou ponukou Slovenského národného múzea v Bratislave. Svojim malým i veľkým návštevníkom ponúka možnosti ako príjemne a zmysluplne stráviť svoj čas. Múzeum je otvorené 7 dní v týždni aj počas štátnych sviatkov a pamätných dní, takže v akýkoľvek deň môžete jeho návštevou potešiť Vaše ratolesti.

Okrem interaktívnych výstav, ktoré sa pravidelne na pol-ročnej báze odmieňajú tu návštevníci nájdu aj široké spektrum aktivít rozdelených podľa veku detí alebo druhu činnosti. Múzeum nájdete priamo v budove Slovenského národného múzea na Vajanského nábreží 2 v Bratislave v jeho zadnom trakte.
1 €
3 €

Kúpené
1177x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
1 €
3 €

Kúpené
1177x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
46
38
55