Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Odstraňovač žmolkov rýchlo uvoľní žmolky a uzlíky zo svetrov, kabátov či flisových materiálov. Dodáva odevom opäť nový vzhľad.

65
Popis ponuky

Zachovajte si Vaše oblečenie ako nové aj po dlhodobom nosení! Odstraňovač žmolkov rýchlo odstraňuje žmolky a uzlíky zo svetrov, kabátov, flisových materiálov, a pod. Dodáva odevom opäť nový vzhľad.

S pomocou odstraňovaču žmolkov z odevu teraz môžete celému svojmu šatníku navrátiť sviežosť a krásu.

Jednoduché a rýchle ovládanie

Nehrdzavejúce čepele

Tichá prevádzka motora

Dôležité informácie

Po kliknutí na tlačítko kúpim si vyberte spôsob platby. V objednávkovom formulári je veľmi dôležité uviesť presne: meno a priezvisko, doručovaciu adresu, kontaktné telefonné číslo a emailovú adresu. Fotografie sú ilustratívne.

Podmienky využitia

S kupónom tu zakúpeným nemáte žiadne iné starosti, len ho uhradiť. Termín dodania tovaru je max. 20 dní od právoplatne uzatvorenej zmulvy, t.j. pre platbu bankovým prevodom po obdržaní platby na náš účet, pre platbu dobierkou pri potvrdení objednávky dodavateľom . Temín dodania tovaru je max 20 dní, ale my sa neustále snažíme dodaciu lehotu skrátiť. Zásielku Vám doručíme kuriérom, ktorý Vás bude kontaktovať na Vámi udanom telefonnom čísle, ohľadne termínu doručenia zásielky.
4 €
11,50 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
4 €
11,50 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

65
62
13
76