Jedinečná podprsenka Kvalitná spodná bielizeň pre dámy

Popis ponuky
Slim \'N Lift Aire Bra – spevňujúca podprsenka nahradí všetky klasické podprsenky s háčikmi, kosticami a úzkymi ramienkami, ktoré Vám spôsobovali nepohodlie a často aj bolesť, pretože sa zarezávali do kože.

Špeciálny priedušný úplet Slim \'N Lift Aire – spevňujúcej podprsenky spevní prsia na všetkých dôležitých miestach.

Aktívna žena, ktorá sa vo Vás skrýva, sa teraz môže zhlboka nadýchnuť a cítiť sa tak dobre, ako nikdy predtým! Nie je to žiadny klam –táto podprsenka je skutočne taká pohodlná, ako už na prvý pohľad vyzerá!

Slim \'N Lift Aire – spevňujúca podprsenka bola špeciálne navrhnutá dizajnérmi Slim \'N Lift

Dôležité informácie

Po kliknutí na tlačítko kúpim si vyberte spôsob platby. V objednávkovom formulári je veľmi dôležité uviesť presne: meno a priezvisko, doručovaciu adresu, kontaktné telefonné číslo a emailovú adresu. Fotografie sú ilustratívne.

Podmienky využitia

S kupónom tu zakúpeným nemáte žiadne iné starosti, len ho uhradiť. Termín dodania tovaru je max. 20 dní od právoplatne uzatvorenej zmulvy, t.j. pre platbu bankovým prevodom po obdržaní platby na náš účet, pre platbu dobierkou pri potvrdení objednávky dodavateľom . Temín dodania tovaru je max 20 dní, ale my sa neustále snažíme dodaciu lehotu skrátiť. Zásielku Vám doručíme kuriérom, ktorý Vás bude kontaktovať na Vámi udanom telefonnom čísle, ohľadne termínu doručenia zásielky.
Recenzie k ponuke0
0 recenzií
Táto ponuka nemá žiadne recenzie.
Kúpené:
0x
Vyprší:
o 13 m.
Poskytuje:


9,50 €
33,50 €
Viac o ponuke

Tieto ponuky by vás mohli zaujímať