Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Strutz - Ortopedické vložky do topánok zabezpečujú optimálne tlakové rozloženie chodidla po podložke čím zlepšujú držanie tela.

76
Popis ponuky

Vložky do topánok na zlepšenie držanie tela

Ortopedické vložky do topánok zabezpečujú optimálne tlakové rozloženie chodidla po podložke, ideálne podopierajú nožnú klenbu a podstatne znižujú riziko poraneia v oblasi nohy, členku a kolena.

Vlastnosti:

-obmedzujú bolesť

-ako prevencia proti úrazom

-bezpečná podpora klenby

-fixujú pohyb nohy v obuvi

-porušia a tlmia náraz

-zvyšujú pohodlie

Dôležité informácie

Po kliknutí na tlačítko kúpim si vyberte spôsob platby. V objednávkovom formulári je veľmi dôležité uviesť presne: meno a priezvisko, doručovaciu adresu, kontaktné telefonné číslo a emailovú adresu. Fotografie sú ilustratívne.

Podmienky využitia

S kupónom tu zakúpeným nemáte žiadne iné starosti, len ho uhradiť. Termín dodania tovaru je max. 20 dní od právoplatne uzatvorenej zmulvy, t.j. pre platbu bankovým prevodom po obdržaní platby na náš účet, pre platbu dobierkou pri potvrdení objednávky dodavateľom . Temín dodania tovaru je max 20 dní, ale my sa neustále snažíme dodaciu lehotu skrátiť. Zásielku Vám doručíme kuriérom, ktorý Vás bude kontaktovať na Vámi udanom telefonnom čísle, ohľadne termínu doručenia zásielky.
4 €
16,50 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
4 €
16,50 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

65
61
51
69