Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

LED reflektor s výkonom 10 Wattov a so skleneným krytom v hrúbke 5mm. Jeho súčasťou je pohybový senzor, ktorý sníma v uhle 120°.

64
Popis ponuky

LED reflektor s výkonom 10 Wattov je schopný produkovať 900 LM svetla, čo je ekvivalentné s 90 W svetla. Jeho súčasťou je pohybový senzor, ktorý sníma

v uhle 120°.

Sklenený kryt LED reflektorov je vyrobený z 5mm hrubého číreho kaleného skla odolného voči vysokým teplotám, voči prachu, vlhkosti, poveternostným vplyvom, teplotám, UV-žiareniu a iným nepriaznivým vplyvom. Vyrobené sú z hliníku a má väčšie rebrovanie ako väčšina predávaníchreflektorovpre lepší odvod tepla t.j. chladenie. IP 65.

Majú životnosť minimálne 30000 hodín. Svojou nízkou spotrebou avšak vysokou výkonnosťou sú šetrné k životnému prostrediu.

Detekčnávzdialenosť: až12 m

Detekčný uhol: 180o

Dôležité informácie

Po kliknutí na tlačítko kúpim si vyberte spôsob platby. V objednávkovom formulári je veľmi dôležité uviesť presne: meno a priezvisko, doručovaciu adresu, kontaktné telefonné číslo a emailovú adresu. Fotografie sú ilustratívne.

Podmienky využitia

S kupónom tu zakúpeným nemáte žiadne iné starosti, len ho uhradiť. Termín dodania tovaru je max. 20 dní od právoplatne uzatvorenej zmulvy, t.j. pre platbu bankovým prevodom po obdržaní platby na náš účet, pre platbu dobierkou pri potvrdení objednávky dodavateľom . Temín dodania tovaru je max 20 dní, ale my sa neustále snažíme dodaciu lehotu skrátiť. Zásielku Vám doručíme kuriérom, ktorý Vás bude kontaktovať na Vámi udanom telefonnom čísle, ohľadne termínu doručenia zásielky.
16 €
44,50 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
16 €
44,50 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

34
34
31
31