Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

iPhone USB adaptér + adaptér do autového zapaľovača. Zaobstarajte si dva druhy nabíjačiek v jednom balení za veľmi výhodnú cenu.

50
Popis ponuky

Popis

iPhone USB adaptér + adaptér do autového zapaľovača, s káblom, za nenapodobiteľnú cenu! Zaobstarajte si dva druhy nabíjačiek v jednom balení, navyše za zlomok ceny v obchodoch, aby ste svoje prístroje špičkovej kvality vedeli nabíjať aj vo svojom aute a domácnosti/kancelárii.

Kompatibilná s prístrojom iPhone 5

Nabíjačka do zapaľovača v aute:

Vďaka adaptéru môžeš vo svojom aute zo zapaľovača cigariet nabíjať akýkoľvek prístroj pripojený USB káblom.

Kompaktné, malé rozmery.

Technické údaje:

Vstup: DC 12-24V

Výstup: DC 5V, 1000 mA

Farba: biela

Kompatibilné zariadenia: je vhodná na nabíjanie iPhone, respektíve akéhokoľvek prístroja ktorý disponuje s USB káblom.

Domáca USB nabíjačka:

Náš domáci sieťový adaptér ponúka rýchle, účinné nabíjanie rovnako domov, do kancelárie a na cesty. Je možné ju použiť ku každému prístroju iPhone, respektíve ku ktorémukoľvek typu iPod, opatreného dokovacou prípojkou alebo Lighting prípojkou.

Vstup: 100-240V 50/60Hz 0.15A

Výstup: 5V 1A

Dôležité informácie

Po kliknutí na tlačítko kúpim si vyberte spôsob platby. V objednávkovom formulári je veľmi dôležité uviesť presne: meno a priezvisko, doručovaciu adresu, kontaktné telefonné číslo a emailovú adresu. Fotografie sú ilustratívne.

Podmienky využitia

S kupónom tu zakúpeným nemáte žiadne iné starosti, len ho uhradiť. Termín dodania tovaru je max. 20 dní od právoplatne uzatvorenej zmulvy, t.j. pre platbu bankovým prevodom po obdržaní platby na náš účet, pre platbu dobierkou pri potvrdení objednávky dodavateľom . Temín dodania tovaru je max 20 dní, ale my sa neustále snažíme dodaciu lehotu skrátiť. Zásielku Vám doručíme kuriérom, ktorý Vás bude kontaktovať na Vámi udanom telefonnom čísle, ohľadne termínu doručenia zásielky.
3,50 €
7 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
3,50 €
7 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

34
34
31
31