Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Doprajte si pôžitok z kávy Široký výber exkluzívnych zrnkových káv od Nobeli

35
Popis ponuky

Vychutnajte si kávu v plnom zdraví!

Doprajte si pôžitok z chutnej kávy plnej výživných látok.

Káva Nobeli je prírodný produkt, ktorý vďaka veľkému množstvu antioxidantov pomáha uchovať vaše zdravie a mladistvý vzhľad. Posilňuje váš imunitný a nervový systém, znižuje riziko rakoviny a chráni mozog pred degeneratívnymi ochoreniami.

Aby ste si kávu vychutnali v plnom zdraví, venujeme pozornosť jej kvalite od pestovania až po uskladnenie.

Naša káva pochádza z malých fariem, kde ju pestovatelia považujú za svoje poslanie a pristupujú k nej srdcom.

Na zachovanie biologickej hodnoty kávy dbáme aj pri jej spracovaní – praží sa ekologicky, inovatívnou metódou, ktorá zabraňuje priamemu kontaktu medzi zdrojom tepla a zeleným kávovým zrnom.

NOBELI NEPÁL EVEREST BLUE (100% zmes arabica)

Káva Nepal Everest Blue je naozaj výnimočná káva zo „strechy sveta“. Táto zmes obsahuje odrodu kávy s charakteristickou chuťou, pestovanú na úpätí Mount Everestu, ktorá právom patrí medzi najvzácnejšie kávy na celom svete. Táto zmes má vyrovnanú, lahodnú a jemnú chuť s jemnou príchuťou čokolády a delikátnou orieškovou dochuťou.

NOBELI BRAZÍLIA (100% zmes arabica)

Brazília je najväčším svetovým producentom a vývozcom kávy, a pritom až 75% produkcie pochádza od drobných pestovateľov. Táto arabika je jemná až sladkastá, silno pripomína čokoládu s mäkkou a jemne kyslou chuťou.

NOBELI COLUMBIA (100% zmes arabica)

Kolumbia je najväčším svetovým výrobcom akostnej kávy a stojí na druhom mieste v pestovaní kávových zŕn Arabica na svete. Odroda Excelso vyniká zamatovou ovocnou chuťou a ľahko orieškovou, plnou arómou. Je vhodná na konzumáciu kedykoľvek v priebehu dňa.

Nobeli Royal Dolce (100% zmes arabica)

Royal Dolce je vyváženou zmesou vybraných odrôd káv z celého sveta. Skúste dokonalú rovnováhu medzi jemnosťou, silou a lahodnosťou. Túto zmes charakterizuje mierny podtón korenistej chuti, kakaa a čiernej čokolády.
7,50 €
11,50 €

Kúpené
12x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
7,50 €
11,50 €

Kúpené
12x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

48
40
31
16