Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Františkovy Lázne pre dvoch Takéto leňošenie je určite zdraviu prospešné

40
Popis ponuky

Snívate orelaxácii, nekončenom hýčkaní aozdravení? Tak prestaňte snívať! Lepšie je sa do tohto úžasného mesta rovno vybrať. Čaká na vás krásna príroda, pokoj, kultúra, Aquafórum atiež ikúpeľné procedúry. Nudiť sa tu určite nebudete.

Hotel Melodie je rodinný hotel ležiaci vpokojnej zóne pri mestskom lesoparku, cca 10 minút od samotného kúpeľného centra anádražia.

Ubytovanie

Hotel disponuje 11 dvojlôžkovými izbami. Všetky izby sú vybavené vlastným sociálnych zariadením sWC, televízorom atelefónom.

Stravovanie

Neoddeliteľnou súčasťou hotelu Melodie je štýlová reštaurácia scelodennou prevádzkou, ktorá je vyhlásená svojou výbornou kuchyňou apríjemným personálom. Jedálny lístok je pestrý, nechýba na ňom ani zverina, ryby alebo steaky. Vcene kupónu sú raňajky formou bufetu.

Wellness

Na vaše želanie hotel môže sprostredkovať kúpeľné procedúry, masáže, slatinné kúpele azábaly, elektroliečbu, soľnú jaskyňu alebo športové aktivity, ako sú napríklad tenis alebo golf. Isamotné prechádzky krásnym mestom sú veľmi príjemné.

Vrámci balíčku máte 1x vstup do Aquafóra pre 2 osoby na 2 hodiny. Aquafórum je najväčším anajkrajším aquaparkom českých kúpeľov. Vyblázni sa tu naozaj každý, kto má vodu aspoň trochu rád, či už na tobogáne, vodných šmykľavkách, vo vírivkách, vodných jaskyniach alebo vsaune. Ďalej tu nájdete napríklad vzduchovú perličku, 3 vnútorné a3 vonkajšie bazény svodnými atrakciami či vodnú stenovú masáž.

Tipy na výlety

Kynšperk nad Ohří (21,1 km)

Mesto Kynšperk nad Ohří leží vKarlovarskom kraji vokrese Sokolov. Nachádza sa tu niekoľko pamiatok aturistických zaujímavostí, ako sú napríklad kostol Nanebevzetí Panny Marie, fara so sochou Panny Márie z18. storočia, židovský cintorín, súsošie Nejsvětější Trojice alebo areál bývalého hradu na Zámockom vrchu, ktorého počiatky siahajú do 13. storočia.

Rezervácia SOOS (6,5 km)

Len 6,5 km severozápadne od Františkových Lázní leží prírodná rezezervácia SOOS, ktorá určite stojí za návštevu. Na 1,2 km dlhom náučnom chodníku uvidíte rozsiahle slatiny arašeliniská, kde vyvierajú minerálne pramene spoločne sčistým oxidom uhličitým. Bublajúce bahenné sopky, tzv. mofety, sú typickým znakom rezervácie. Vrezervácii SOOS žije tiež veľa chránených živočíchov azaujímavých rastlín.

Chcete sa pozrieť na nové miesta? Prečítajte si ďalšie TOP tipy na výlety vtejto oblasti.

Dodatky:

  • Príplatok za víkendový pobyt 150 Kč/kupón.
  • Po rezervácii termínu pobytu sa už reklamácie riadia podľa podmienok daného podniku.
  • Ak nemáte kdispozícii automobil, nevadí. Nájdite si vhodné autobusové či vlakové spojenie.

Možné varianty:

  • Variant 1: 3-dňový pobyt pre 2 osoby v hoteli Melodie vo Františkových Lázních
  • Variant 2: 5-dňový pobyt pre 2 osoby v hoteli Melodie vo Františkových Lázních
  • Variant 3: 6-dňový pobyt pre 2 osoby v hoteli Melodie vo Františkových Lázních

89 €
148 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
89 €
148 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť