Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Krásne a dlhé vlasy Predlžovanie vlasov, strih alebo melír

56
Popis ponuky

Krásne a dlhé vlasy, akými sa pýšila aj cisárovná Sisi? Nie je to nemožné! Na krásne dlhé vlasy už nemusíte čakať večnosť. Pomocou profesionálneho predlžovania v kaderníctve Look Hair ich môžete mať okamžite.

Správny strih a styling

Starostlivosť o vlasy sa vždy podpisuje na ich kráse. Pravidelným strihom sa vaša koruna krásy stane vzdušnejšou. Správny strih vám dokáže ubrať na veku, dokáže vyzdvihnúť vaše prednosti tváre a dokonca skryť jemné nedokonalosti.

Farbenie či melír

Vekom pribúdajú starosti. Ani vlasy nie sú výnimkou. Šedivé pramienky vlasov, ktoré je možné ukryť pomocou správneho stylingu a správneho vyfúkania vlasov. Ak však nemáte čas na každodennú zdĺhavejšiu úpravu vlasov, pomôže vám melír či farbenie. Melír dokáže oživiť aj tie najnudnejšie vlasy a dodať im život. A čo sa týka farby, správny výber odtieňa záleží hlavne od vás. Čo sa vám páči, aké máte pôvodné vlasy a aká osobnosť ste. To všetko zohráva dôležitú úlohu pri výbere farby.

Prepojenie vlasov

Ak ste do vienka nedostali hustú hrivu alebo rýchlorastúce vlasy, vôbec nemusíte byť smutná. Pohodlné predlžovanie vlasov, ktoré vám zabezpečí krásne, husté a dlhé vlasy aj napriek tomu, že ich máte krátke.
9,90 €
22,50 €

Kúpené
65x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
9,90 €
22,50 €

Kúpené
65x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

79
79
79
79