Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Wellness v hoteli Bellevue Izby vybavené posteľami v kráľovskej veľkosti

37
Popis ponuky

Prvý 4-hviezdičkový hotel v Ostrihome, v ktorom nájdete nielen pohodu, ale aj príjemný relax vo wellnesscentre, ktoré je vám plne k dispozícii. Skvelá gastronómia, príjemné prostredie a miesto, na ktorom sa snúbi história so súčasnosťou.

Hotel

Hotel Bellevue bol otvorený v decembri 2009 ako prvý 4-hviezdičkový wellness a konferenčný hotel v Ostrihome, vzdialený len 5 km od centra sesterského mesta Esztergom. Hotel disponuje 80 moderne vybavenými izbami typu Classic, Stadnard alebo Superior. Vybrané izby majú balkón s výhľadom na les či Dunaj. Oddýchnuť si môžete v pokojnej hotelovej záhrade.

Ubytovanie

Izby sú klimatizované, vybavené posteľami v kráľovskej veľkosti, LCD televízorom, telefónom, minibarom, sprchou alebo vaňou a sociálnym zariadením. Výhodou sú aj špeciálne upravené izby na prízemí určené pre telesne postihnutých návštevníkov. Izby sú nefajčiarske, v prípade záujmu je však možné zabezpečiť pre návštevníkov aj fajčiarske izby. Izba Standard má rozlohu 22 m², k dispozícii máte navyše aj internet a sušič vlasov. Očarujúci výhľad do záhrady bude na vás pôsobiť veľmi príjemne.

Wellness

Wellnesscentrum sa pýši zážitkovým, detským a oddychovým bazénom, jacuzzi, fínskou a bio saunou, parnou saunou. Okrem toho v hoteli môžete nájsť aj fitnescentrum, slnečnú terasu, služby kozmetičky, pedikérky či manikérky. Wellness je zahrnuté v cene ubytovania. Užiť si ho tak môžete denne od 7.00 do 20.00 hod.

Gastronómia

V reštaurácii Tiffany nájdete panoramatickú terasu, na ktorej si môžete vychutnať vynikajúce maďarské špeciality. Raňajky formou bufetu sa podávajú v hoteli Bellevue Esztergom. Na bufetovom stole v rámci polpenzie nájdete 2 druhy polievky, 5 druhov hlavých jedál, vegetariánske jedlá, cestoviny, teplé a studené dezerty či šaláty. Reštaurácia je otvorená denne od 7.00 do 20.00 hod.

Konferenčná sála

Klimatizovaná konferenčná sála zaručuje príjemné prostredie pre vaše firemné akcie, školenia, svadby či iné rodinné posedenia.

Okolie

Ostrihom, krásne miesto rozprestierajúce sa na rieke Dunaj, leží priamo na hranici Slovenska a Maďarska. V roku 1000 tu bol korunovaný prvý uhorský kráľ, Štefan Veľký, ktorého po smrti vyhlásili za svätého.

Najväčšou dominantou mesta je Ostrihomská bazilika. Tento kostol je považovaný za jeden z najväčších v Európe a oplatí sa ho navštíviť. Výstup do jednej z kupoly a výhľad odtiaľ je naozaj nezabudnuteľný. Bazilika bola dokončená v roku 1869 a postavená bola podľa predlohy Baziliky sv. Petra vo Vatikáne.

Za zmienku stojí aj pamätný dom Babits, v ktorom sa nachádza aj stena podpisov významných maďarských predstaviteľov 19. storočia.

Most Márie Valérie cez Dunaj, ktorý spája Štúrovo s Ostrihomom, bol na konci 2. sv. vojny zničený. Obnovený bol až v roku 2001.

Štúrovo je významné vďaka kúpalisku Vadaš, ktoré je obľúbené síce hlavne počas leta, avšak v areáli sa nachádza aj krytá plaváreň s prevádzkou aj počas zimného obdobia.
159 €
254 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
159 €
254 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť