Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Pobyt v hoteli Melodie Vyhlásená domáca kuchyňa štýlovej reštaurácie

37
Popis ponuky

Vydajte sa na 3, 5 alebo 6 dní do víru atmosféry preslávených kúpeľov Františkovy Lázně. Pobytový balíček pre dvoch je nabitý výborným jedlom aj zážitkami v prekrásnom vodnom svete, ktoré vás pohladia po duši a po tele nezávisle na rozmaroch počasia.

Hotel Melodie je malý, rodinný hotel, ležiaci na okraji mestského lesoparku, cca 10 minút od samotného kúpeľného centra, je umiestnený v oddychovej zóne mesta Františkovy Lázně. Svojou polohou je tak ideálnym miestom nielen pre váš pobyt priamo v meste, ale aj skvelým východiskom výletov za historickými a prírodnými zaujímavosťami karlovarského regiónu.

Na vaše želanie vám v hoteli sprostredkujú kúpeľné procedúry, slatinné kúpele a zábaly, soľnú jaskyňu a mnoho ďalších aktivít v okolí. Bývať budete v útulných izbách, ktoré sú vybavené WC, TV aj WIFI, s bezbariérovým prístupom osobným výťahom.

Vyhlásená domáca kuchyňa štýlovej reštaurácie s príjemným personálom ponúka bohatý výber jedál. Pri peknom počasí je vám k dispozícii vonkajšia terasa pod holým nebom na záhradke. V rámci pobytu si môžete pochutnať na bohatých raňajkách, ktoré sú podávané formou bufetových stolov.

Tešiť sa môžete na návštevu krásneho aquaparku Aquaforum. Ide o jedinečné miesto pre vašu zábavu i aktívne vyžitie s 3 vonkajšími a 3 vnútornými bazénmi s vodnými atrakciami, vírivkami, tobogánmi, vodnými kĺzačkami, vodnou jaskyňou, vodnou stenovou masážou, vzduchovými masážnymi lavicami či perličkovým kúpeľom.

Františkovy Lázně lákajú k návšteve 24 liečivými prameňmi, z ktorých prvý bol známy už v 15. storočí. Zaujmú krásnymi empírovými a klasicistickými domami a udržiavanými parkmi Obdivovať môžete drevenú kolonádu aj chýrny Františkov prameň. K tomu všadeprítomná hudba a kultúrny program vám zaručia príjemne prežitý pobyt.

Kúpele Františkovy Lázně sú jedným z troch európskych preslávených západočeských kúpeľných miest. Ako kúpeľné stredisko vznikli okolo roku 1793 vďaka chebskému lekárovi Dr. B. Adlerovi.

Navštíviť môžete aj veľmi známu prírodnú rezerváciu SOOS, kde po chodníčkoch vyrazíte medzi rašeliniská a uvidíte miesta, kde vyviera rad minerálnych prameňov, Motýlí dom v Žiroviciach s ukážkou živých tropických motýľov v prirodzenom prostredí (3 km), hrad Seeberg-Ostroh, historické mesto Cheb s cenným súborom gotických domov nazývaných Špalíček, zámok Kynžvart a rad ďalších krásnych miest.

www.hotel-melodie.cz
77,70 €
123 €

Kúpené
4x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
77,70 €
123 €

Kúpené
4x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť