Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Máte príliš mäkký alebo tvrdý vankúš? Bed boost vankúš vám odteraz zabezpečí vaše pohodlie. Nafukovací vankúš s nosnosťou až 30 kg.

65
Popis ponuky

Máte príliš mäkký vankúš? Alebo príliš tvrdý? Bed boost vankúš Vám odteraz zabezpečí vaše pohodlie. Ľahko sa nafúkne a vypustí, do stavu, ktorý Vám najviac vyhovuje. Spať s Bed boost vankúšom je také, ako by Vám boli vymenili posteľ! Produkt sa v neposlednom rade môže používať aj ako podpora nôh a drieku!

Vlastnosti:

- dokonalé použitie pre každý matrac

- nosnosť až 30 kg

- jednoduché použitie, stačí len ručne napumpovať

- rozmery: 77,3*50cm

Dôležité informácie

Po kliknutí na tlačítko kúpim si vyberte spôsob platby. V objednávkovom formulári je veľmi dôležité uviesť presne: meno a priezvisko, doručovaciu adresu, kontaktné telefonné číslo a emailovú adresu. Fotografie sú ilustratívne.

Podmienky využitia

S kupónom tu zakúpeným nemáte žiadne iné starosti, len ho uhradiť. Termín dodania tovaru je max. 20 dní od právoplatne uzatvorenej zmulvy, t.j. pre platbu bankovým prevodom po obdržaní platby na náš účet, pre platbu dobierkou pri potvrdení objednávky dodavateľom . Temín dodania tovaru je max 20 dní, ale my sa neustále snažíme dodaciu lehotu skrátiť. Zásielku Vám doručíme kuriérom, ktorý Vás bude kontaktovať na Vámi udanom telefonnom čísle, ohľadne termínu doručenia zásielky.
7 €
20 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
7 €
20 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

62
33
36
45