Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Relaxujte na južnej Morave Tematické wellness víkendy pre 2 v Hoteli Radějov

57
Popis ponuky

Vychutnajte si plnými dúškami krásu a pohostinnosť južnomoravského kraja, kde si pre vás obľúbený Hotel Radějov pripravil tematické víkendy s pestrým programom, polpenziou a ubytovaním podľa výberu v izbe Superior alebo Standard. Stačí si vybrať, ako si svoj víkend prajete prežiť a vyraziť za skvelými zážitkami.

Na výber pre Vás máme: Slovácku veselicu, Burčákový víkend, Víkend s harmonikou, Dyňobranie/Halloween či pravú Slovácku zabíjačku.

PROGRAM: SLOVÁCKA VESELICA


 • Sobota 26.9.: posedenie vo vínnej pivnici, degustácia vína a následná neobmedzená konzumácia sudového vína pre oboch s bohatým pohostením a zabíjačkovými hodmi (moravské údené, domáce klobásky, tlačenka, jaternice, pečivo), rozprávanie o víne.
 • Nedeľa 27.9.: vstup na tanečnú zábavu s ľudovou muzikou a pečené prasiatko k druhej večeri.


PROGRAM: BURČÁKOVÝ VÍKEND

 • Sobota: degustácia vína a následná neobmedzená konzumácia sudového vína pre dvoch v pivárni s bohatým pohostením a zabíjačkovými hodmi (moravské údené, domáce klobásky, tlačenka, jaternice, pečivo), rozprávanie o víne.

PROGRAM: VÍKEND S HARMONIKOU

 • Sobota: riadená degustácia vín a následná neobmedzená konzumácia sudového vína pre dvoch v pivárni s bohatým pohostením a zabíjačkovými hodmi (moravské údené, domáce klobásky, tlačenka, jaternice, pečivo), rozprávanie o víne. Po celý večer v pivárni bude k tancu aj počúvaniu hrať harmonikár.

PROGRAM: DYŇOBRANIE/HELLOWEEN

 • Streda 28.10.: príchod: privítanie na hoteli, 18:00 - 19:00 večera, welcome drink: dospelí červený sekt, deti strašidelný nealko nápoj
 • Štvrtok 29.10.: raňajky v reštaurácii švédske stoly 8:00 - 10:00, popoludňajšia súťaž vo vyrezávaní tekvíc, 3 najkrajšie tekvice + 1 cena divákov, všetky deti budú odmenené, 18:00 - 19:00 večera. Večer vypúšťanie teplovzdušných balónov priania. Možnosť čerpania sauny alebo solária v rámci balíka, v tento deň nie je možné čerpať masáže.
 • Piatok 30.10.: 15:00 - 17:00 popoludnie plné hier a súťaží, 18:00 - 19:00 večera, 20:00 - 22:00 rozprávanie o víne - večer Vám prezradíme sto a jedno tajomstvo vína. Prochutnáme si na mnohých vzorkách moravských prívlastkových vín a ochutnáme aj nejaké špecialitky. A hlavne Vám skúsený sommelier prezradí, ako dobré vína spoznať, vybrať, skladovať a podávať. Možnosť čerpania sauny, soláriá alebo masážou v rámci balíka.
 • Sobota 31.10.: 20:00 - 24:00 Maškarný bál - vstup len v maskách, o večernú zábavu s hudbou a tancom sa postará DJ Beachboy, vyhlásenie súťaže o Najkrajšia tekvicu a nejstrašidelnějšiu masku. Možnosť čerpania sauny, soláriá alebo masážou v rámci balíka.
 • Nedeľa 1.11.: raňajky - odchod.

 • Doplnkové info k programu:
 • Variť budeme tekvicové recepty
 • So sebou si prineste: tekvicu, igelitové zástery (pláštenky), ostrý nôž, masku, deti budú dostávať odmeny pri súťažiach.


PROGRAM: SLOVÁCKA ZABÍJAČKA

 • Piatok 13.11.: Príchod a privítanie na hoteli, 18:00 - 19:00 večera
 • Sobota 14.11.: Domáca zabíjačka, raňajky v reštaurácii švédske stoly 8:00 - 10:00, 8:00 prípitok slivovička na zdar zabíjačky, 8:00 - 12:00 porážka a spracovanie, 10:00 dopoludňajšie pohostenie (mozoček s vajcom, pečeň a podbradok z kotla, horčica, chren, domáci chlieb), 12:00 - 14:00 výroba zabíjačkových špecialít: jaternice, jelítka, tlačenka, oškvarky (podľa záujmu účastníkov možnosť ich zapojenia - vhodný pracovný odev) oškvarky, ovarová polievka, tmavá polievka, obchádzky.
 • Nedeľa 15.11.: V tento deň možnosť čerpania sauny, soláriá alebo masáže v rámci balíka. 20:00 - 22:00 rozprávanie o víne - večer Vám prezradíme sto a jedno tajomstvo vína. Prochutnáme si na mnohých vzorkách moravských prívlastkových vín a ochutnáme aj nejaké špecialitky. A hlavne Vám skúsený sommelier prezradí ako dobré vína spoznať, vybrať, skladovať a podávať.
 • Pondelok 16.11.: v tento deň možnosť čerpania sauny, soláriá alebo masážou v rámci balíka. 20:00 - 24:00 ľudová veselica - o večernú zábavu s hudbou a tancom sa postará muzika Dolinečka. (V prípade, že bude vek účastníkov mladší, môže byť diskotéka), druhá večera: raut: zabíjačkové špeciality.
 • Utorok 17.11.: raňajky, odchod výslužka - zabíjačková polievka.


UBYTOVANIE

Ak ste si už vybrali program, je potrebné ešte zvoliť, v akom type izby chcete byť ubytovaný. Hotel Radějov ponúka novo zrekonštruované 2 alebo 3lôžkové izby typu Superior zariadené moderným nábytkom, kde je Vám ďalej k dispozícii televízor, kúpeľňa s toaletou, umývadlom a sprchovacím kútom.Izby Standard
sú v ponuke aj 2 a 3lôžkové s vlastným sociálnym zariadením, samostatným WC a kúpeľňou s umývadlom a sprchou. TV na izbe nie je, ale je možnosť ju doobjednať.

STRAVOVANIE

Výbornú polpenziu si vychutnáte v hotelovej reštaurácii, ktorá je pre Vás otvorená po celý deň, a tak do nej môžete zájsť aj mimo času na raňajky a večeru, posedieť pri lahodnej káve, pohári vína či miešanom drinku, prísť s deťmi na sladký pohár alebo si vybrať čokoľvek z ponúkaných tradičných i netradičných pokrmov pripravovaných z čerstvých surovín.

WELLNESS

Hotel Radějov
si Vás po celú dobu Vášho pobytu patrične rozmaznáva, a tak sa vašom balíčku okrem skvelého jedla, komfortného ubytovania a zážitkového programu, nechýba ani chvíľka na relaxáciu. V závislosti na Vami vybranom balíčku budete môcť navštíviť saunu a dopriať si skvelú regeneračnú procedúru a niektorí z Vás tiež príjemné prehriatie v soláriu alebo voňavú masáž.

TIPY PRE VOĽNÝ ČAS

Ak si ušetríte chvíľku, môžete sa vydať preskúmať krásy južnej Moravy. Len kúsok Vás delí od presláveného Lednicko-valtického areálu s unikátnou sústavou záhrad, parkov, rybníkov a stavieb, ktoré vznikli ľudským zásahom v priestore bažín a močiarov, pri rozlievajúcom sa toku rieky Dyje. Prvé písomné zmienky o Lednicko-valtický areál pochádzajú už zo 13. storočia. Okrem pamiatok ponúka aj pestrú škálu športového vyžitia.

Široká a výborne značená sieť cyklotrás dômyselne spája najkrajšie objekty areálu, je napojená aj na diaľkové trasy (Greenways, Eurovelo) a prepojená s Rakúskom tematickým súborom trás zameraným na rod Lichtenštejncov pre peších i cyklistov.

Ďalej doporučujeme:

 • Slovanské hradiště v Mikulčiciach
 • Archeoskanzen Modrá
 • Hrad Buchlov
 • Zámok Buchlovice

www.hotel-radejov.cz
114 €
266 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
114 €
266 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

6
25
17