Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Dožičte si výdatný oddych Relaxačný pobyt s výhľadom na Zemplínsku šíravu

49
Popis ponuky

Hneď pri brehu vodnej nádrže Zemplinská šírava nájdete rekreačnú oblasť Medvedia hora. A tu, na vyvýšenom mieste, stojí hotel Merkúr, z ktorého budete mať krásny výhľad na vodnú hladinu a okolitú prírodu. Počas pobytu určite nevynechajte návštevu Thermalparku Šírava, ktorý je v bezprostrednej vzdialenosti od hotela (50 m) a súčasťou pobytového balíka je 20 % zľava na akékoľvek vstupy.

Ubytovaní budete v komfortných dvojlôžkových izbách, kde každá má vlastnú kúpeľňu, televízny prijímač a balkón.

Na doplnenie energie počas raňajok a na oddych po krásne strávenom dovolenkovom dni je k dispozícii novo zrekonštruovaná hotelová reštaurácia.

Dokonalý efekt z dovolenky budete mať až po návšteve relaxačno-rehabilitačného centra priamo v hoteli, kde potešenie z vody, tepla, masáže či zábalov prináša osvieženie duše a upevnenie zdravia.

Súčasťou hotela je aj športový areál s tenisovým kurtom, dvomi univerzálnymi ihriskami a ihrisko s prírodnou trávou na minifutbal.

Pre hotelových hostí je k dispozícii priestranný altánok s murovaným grilom a tiež hotelové parkovisko.

Súčasťou balíka je možnosť využiť 20 % zľavu do Thermalparku Šírava - nového „Vodného sveta“ na Zemplínskej šírave, ktorý pozostáva zo štyroch bazénov - masážneho, vlnového, relaxačného a detského. Všetky bazény sú v kvalitnom nerezovom prevedení.

Zemplínska šírava je dôležitou oblasťou cestovného ruchu zemplínskeho turistického regiónu na východnom Slovensku. Na jej brehoch sa nachádza až sedem rekreačných stredísk. Šírava má veľmi priaznivé klimatické podmienky. V lete na kúpanie, vodné športy, rybolov a na jeseň si určite užijete cykloturistiku a pešiu turistiku v okolitých Vihorlatských vrchoch.
29,90 €
59 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
29,90 €
59 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť