Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Pobyt pre 2 osoby v pivovare Relaxácia spolu s degustáciou piva

25
Popis ponuky

Na pár dní si zmeňte adresu. Pivovar Sandorf sa teraz stáva vaším domovom. Pivné kúpele, pivné sny a samozrejme perfektné orosené pivo priamo z kolísky! Úžasný zážitok pre každého, kto miluje pivo a chce sa o ňom dozvedieť niečo viac.

Vyberte si z variantov:Pobyt v pivovare na 1 noc pre 2 osoby
  • 1× ubytovanie pre 2 osoby, raňajky v cene
  • Podrobná prehliadka celého pivovaru s výkladom priamo od sládka v trvaní cca 30 min.
  • Degustácia 4 druhov piva (2 ležiaky a 2 špeciály, degustačná vzorka – 2 dcl) v trvaní cca 30 min. s výkladom od vyškoleného personálu
  • 1× večera pre 2 osoby – pečené koleno (850 g) s kyslou a pikantnou zeleninovou oblohou a chlebom

Pobyt v pivovare na 2 noci pre 2 osoby
  • 2× ubytovanie pre 2 osoby, raňajky v cene
  • Podrobná prehliadka celého pivovaru s výkladom priamo od sládka v trvaní cca 30 min.
  • Degustácia 4 druhov piva (2 ležiaky a 2 špeciály, degustačná vzorka – 2 dcl) v trvaní cca 30 min. s výkladom od vyškoleného personálu
  • 1× večera pre 2 osoby – pečené koleno (850 g) s kyslou a pikantnou zeleninovou oblohou a chlebom
Ubytovanie

Ubytovaní budete v komfortnej dvojlôžkovej izbe. Každá izba má: televízny prijímač, vlastnú kúpeľňu so sociálnym zariadením a Wi-Fi pripojenie.

Pamätajte si, čo sa vám v novej posteli sníva, to sa vám aj splní. A možno sa vám bude snívať o pive.

Stravovanie

Jedálny lístok je pripravovaný z čerstvých surovín podľa najnovších gastronomických trendov. Reštaurácia si zakladá na jednoduchosti a maximálnom zladení chuti.

Pre tím ľudí, pod vedením executive chef Karola Sklenára, nie je varenie len práca, ale aj poslanie, a preto do pripravovaných jedál pridávajú aj zázračnú ingredienciu, a to je veľký kus lásky.

Počas vášho pobytu vás čakajú chutné raňajky a tiež tradičná slovenská večera – pečené koleno s kyslou a pikantnou zeleninovou oblohou a čerstvým chlebom.

Pivné kúpele a wellness

Wellness centrum SANDORF je zamerané práve na relax a duševnú pohodu celého tela a mysle.

Pôžitok a oddych z príjemného prežitia dní strávených v zariadení si vylepšite rozjímaním v teplom kúpeli, saunovaním, relaxom vo vírivke a pri masáži a ochutnávkou živého nepasterizovaného piva Sandorf vlastnej produkcie.

Pivovar Sandorf

Pivovar sa nachádza v strede obce Prievaly na hlavnej ceste v budove so súpisným číslom 79, sto metrov od miestneho kostola na trase Pernek – Rohožník – Jablonica.

K existujúcim a zrekonštruovaným priestorom bola v roku 2012 pristavaná nová budova, v podzemí ktorej sa nachádzajú pivné kúpele a wellness.

Na prízemí je reštaurácia a v podkroví penzión s ôsmimi izbami. Nové služby, ktorými sú pivné kúpele, wellness, masáže, stravovanie a ubytovanie, sú poskytované od 5. decembra 2012

Tipy na výlet

Jaskyňa Driny (7,1 km)

Jaskyňa Driny je jedinou sprístupnenou jaskyňou na západnom Slovensku a jednou z hlavných turistických atrakcií Malých Karpát. V porovnaní s našimi ostatnými sprístupnenými jaskyňami, v ktorých zväčša prevládajú mohutnejšie podzemné priestory, predstavuje sústavu užších puklinových chodieb, avšak s čarokrásnou kvapľovou výzdobou.

Ďalšie informácie

Smolenický zámok (7,7 km)

Zámok postavený na začiatku 20. storočia na mieste hradu zo 14. storočia, ktorý na začiatku 19. storočia vyhorel. Dnes patrí Slovenskej akadémii vied a nachádza sa v ňom Kongresové centrum SAV.

Ďalšie informácie

Hrad Červený kameň (17,6 km)

Hrad, ktorý sa spomína od roku 1240. V 16. storočí bol pristavaný nový hrad, viackrát vyhorel. Poškodený počas druhej svetovej vojny, opravné práce začali v roku 1947. Dnes Národná kultúrna pamiatka.

Ďalšie informácie

Zobraziť tipy na mape
57,90 €
76,90 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
57,90 €
76,90 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť