Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Postarajte sa o vaše autíčko Kompletné prezutie pneumatík aj s vyvážením

51
Popis ponuky

Poďme prezúvať! A vyvažovať… a umývať… vo vnútri alebo vonku. Navštívte Auto Alles v Prešove.

Blíži sa sezóna, vy obúvate jesenné a zimné topánky a vaše autá zhadzujú letné gumy! Nepremeškajte skvelú príležitosť byť medzi prvými a vyhnúť sa dlhému čakaniu. Svoje služby vám za skvelú cenu ponúka Auto Alles.

Vyberte si z variantov:


  • Variant 1: Výmena letných pneumatík za zimné  • Variant 2: Kompletné prezutie – výmena letných pneumatík za zimné s vyvážením  • Variant 3: Kompletné prezutie – výmena letných pneumatík za zimné s vyvážením a umytím exteriéru  • Variant 4: Kompletné prezutie – výmena letných pneumatík za zimné s vyvážením a čistením interiéru vozidla


Prezutie pneumatík prebehne v čo najkratšom čase – na vašom aute budú pracovať až dvaja pracovníci súčasne. Počas prezúvania si môžete vychutnať občerstvenie v podobe kávy alebo čaju a prezrieť si napríklad ponuky vozidiel priamo v autobazáre.

Ak si priveziete auto a potrebuje odísť do práce v Prešove, v Auto Alles vám vedia zabezpečiť odvoz, poprípade auto po prezutí priviezť na dohodnuté miesto v Prešove.

Auto Alles je pôvodný a výlučne slovenský autobazár, ktorý na slovenskom trhu pôsobí už vyše 20 rokov. Pre tím profesionálov v Auto Alles je prvoradá spokojnosť zákazníkov! Staňte sa jedným z nich!
9,90 €
20,30 €

Kúpené
60x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
9,90 €
20,30 €

Kúpené
60x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

38
40
26