Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Užite si pobyt v Krakowe Ubytovanie pre dvoch priamo v historickom centre

46
Popis ponuky

Strávte neopakovateľné dni a noci v luxusnom hoteli v úplnom centre Krakowa!

Moderný a pohodlný Wyspiański *** Hotel sa nachádza v úplnom centre Krakova, v blízkosti trhového námestia (Rynek Glowny) a vlakovej stanice. Stanisław Wyspiański (1869 - 1907), po ktorom je hotel pomenovaný, bol vynikajúci poľský umelec - maliar, dramatik a básnik jeho meno úzko súvisí s duchom mesta Krakow.

Na štyroch poschodiach sa nachádza 231 lusuxne zariadených izieb. Okrem kúpeľne a WC má každá izba televízor, telefón, bezdrôtové pripojenie na internet a sušič vlasov. Hotel Wyspiański myslí aj na rodiny s deťmi, na požiadanie na izbu pripravia prísteľku, alebo detskú postieľku. V budove hotela sa nachádza aj obchod so suvenírmi, kasíno, športové obchody a pobočka banky.

Krakow - história, romantika, predvianočné nákupy, novoročné výpredaje

Trochu z histórie

Mesto Krakov vzniklo približne okolo roku 800 ako obranný hrad Vislanov na križovatke obchodných ciest. V 10. storočí bol vybudovaný hrad Wawel a mesto sa stalo súčasťou Poľska (okolo 999).

Pri svojich potulkách za históriou určite nevynechajte

Wawel - je vápencové návršie na ľavom brehu rieky Visla s výškou 228 metrov nad morom. Je to symbolické miesto s veľkým významom pre Poliakov. Nachádza sa tu kráľovský zámok a katedrála. Bolo tu korunovaných mnoho poľských kráľov.

Krakowský trh - Rynek Glowny - Jedno z najkrajších stredovekých európskych námestí. Veľkorysé v rozlohe, nádherné vo svojej architektúre - tu tepe srdce mesta Krakow.

Nákupy: Priamo v centre mesta – neďaleko od Hotela Wyspianski (10min. chôdze) sa nachádza obrovské nákupné centrum – Galeria Krakowska, ktoré ponúka široké možnosti na využitie predvianočných a novoročných zliav.

A túto ponuku - tri dni a dve noci pre dvoch v historickom centre poľského Krakowa s raňajkami a 15% zľavu na jedlá z reštaurácie hotela Amadeus**** a hotela Wyspianski Vám prináša exkluzívne portál MegaZlava.sk len za 69 €. Ponuku môžete využiť od 1. novembra 2015 do 31. marca 2016.

Viac informácii nájdete na stránke hotela www.hotel-wyspianski.pl .
69 €
128 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
69 €
128 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť