Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Odvykacia kúra od fajčenia. Bezbolestná odvykacia metóda psychickým odblokovaním a následnou terapiou biorezonančným prístrojom BICOM OPTIMA.

BiO Optimus
0 / 5
53
Popis ponuky

Opakovane sa pokúšate prestať fajčiť, no stále to nefunguje? Nenechajte sa odradiť neúspechom. Za pomoci biorezonančnej terapie prístrojom BICOM sa stanete nefajčiarom!

Je bezbolestná a bez vedľajších účinkov na organizmus, potláča chuť na nikotín a eliminuje aj abstinenčné príznaky.

Pomocou biorezonančného prístroja je vysielaná do tela zrkadlovo obrátená elektromagnetická frekvenčná vzorka nikotínu a dechtu, v dôsledku tohto procesu sa urýchli detoxikácia od nikotínu a ďalších záťažových látok. Tie sa potom rýchlejšie uvoľňujú z tkaniva do voľnej formy. Práve kvôli tomu je dôležité po terapii zvýšiť príjem tekutín – najlepšie čistej neperlivej vody. Dochádza k uvoľňovaniu nikotínu z receptorov chuti a eliminuje sa tzv. nikotínový hlad.

Táto metóda potláča fyzickú závislosť (abstinenčné príznaky a tzv. nikotínový hlad). Zároveň dochádza k eliminácii vplyvu pasívneho fajčenia (tzn. vdychovaniu cigaretového dymu, k eliminácii chuti na cigaretu).

Fajčiarov organizmus je zvyknutý na to, že sa do jeho tela dostáva nikotín. Pri náhlom úbytku nikotínu telo spustí signál, že sa ocitlo v stave nikotínovej núdze hladu a dostaví sa silná chuť na cigaretu a abstinenčné reakcie. Cieľom biorezonančnej terapie je dosiahnuť to, že sa núdza po nikotíne nedostaví. Terapeutický účinok spočíva v odstránení chuti na cigaretu pomocou nízkofrekvenčného biorezonančného vlnenia. Na základe zvoleného programu na prístroji BICOM, je elektródami, na ktorých má klient ruky, snímaný signál z jeho tela. Vďaka vzorke nikotínu (popol a špak z poslednej klientovej cigarety), je signál rozdelený na harmonickú a disharmonickú časť. Disharmonická časť je pomocou inverzií zrkadlovo obrátená a pôvodné rušivé signály zosnímané z tela klienta (ktoré vyvolávajú nikotínovú núdzu u fajčiara), sú eliminované. Vďaka biorezonančnej terapii sa odstráni chuť na cigaretu a závislosť na nikotíne, nakoľko dochádza k potlačeniu abstinenčných príznakov.

Bicom vďaka špičkovým počítačovým programom vie odhaliť rušiace elektromagnetické oscilácie, upraviť ich ako harmonické a posilňujúce vrátiť späť do organizmu. Ide o ideálne terapeutické riešenie, nakoľko liečba problémov s ním je neinvazívna, úplne bezpečná a bezbolestná. Nemá žiadne vedľajšie účinky a zaručuje veľmi dobré výsledky.

Terapia nie je vhodná pre ľudí s kardiostimulátorom, defibrilátorom alebo inými elektronickými implantátmi s unipolárnymi elektródami.
18,90 €
40 €

Vyprší
26.5.2017
Kúpené
111x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
18,90 €
40 €

Vyprší
26.5.2017
Kúpené
111x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

Práve prezerá 38 ľudí
33
18
Práve prezerá 38 ľudí
39
Práve prezerá 40 ľudí