Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Odvykacia kúra od fajčenia. Bezbolestná odvykacia metóda psychickým odblokovaním a následnou terapiou biorezonančným prístrojom BICOM OPTIMA.

BiO Optimus
0 / 5
53
Popis ponuky

Opakovane sa pokúšate prestať fajčiť, no stále to nefunguje? Nenechajte sa odradiť neúspechom. Za pomoci biorezonančnej terapie prístrojom BICOM sa stanete nefajčiarom!

Je bezbolestná a bez vedľajších účinkov na organizmus, potláča chuť na nikotín a eliminuje aj abstinenčné príznaky.

Pomocou biorezonančného prístroja je vysielaná do tela zrkadlovo obrátená elektromagnetická frekvenčná vzorka nikotínu a dechtu, v dôsledku tohto procesu sa urýchli detoxikácia od nikotínu a ďalších záťažových látok. Tie sa potom rýchlejšie uvoľňujú z tkaniva do voľnej formy. Práve kvôli tomu je dôležité po terapii zvýšiť príjem tekutín – najlepšie čistej neperlivej vody. Dochádza k uvoľňovaniu nikotínu z receptorov chuti a eliminuje sa tzv. nikotínový hlad.

Táto metóda potláča fyzickú závislosť (abstinenčné príznaky a tzv. nikotínový hlad). Zároveň dochádza k eliminácii vplyvu pasívneho fajčenia (tzn. vdychovaniu cigaretového dymu, k eliminácii chuti na cigaretu).

Fajčiarov organizmus je zvyknutý na to, že sa do jeho tela dostáva nikotín. Pri náhlom úbytku nikotínu telo spustí signál, že sa ocitlo v stave nikotínovej núdze hladu a dostaví sa silná chuť na cigaretu a abstinenčné reakcie. Cieľom biorezonančnej terapie je dosiahnuť to, že sa núdza po nikotíne nedostaví. Terapeutický účinok spočíva v odstránení chuti na cigaretu pomocou nízkofrekvenčného biorezonančného vlnenia. Na základe zvoleného programu na prístroji BICOM, je elektródami, na ktorých má klient ruky, snímaný signál z jeho tela. Vďaka vzorke nikotínu (popol a špak z poslednej klientovej cigarety), je signál rozdelený na harmonickú a disharmonickú časť. Disharmonická časť je pomocou inverzií zrkadlovo obrátená a pôvodné rušivé signály zosnímané z tela klienta (ktoré vyvolávajú nikotínovú núdzu u fajčiara), sú eliminované. Vďaka biorezonančnej terapii sa odstráni chuť na cigaretu a závislosť na nikotíne, nakoľko dochádza k potlačeniu abstinenčných príznakov.

Bicom vďaka špičkovým počítačovým programom vie odhaliť rušiace elektromagnetické oscilácie, upraviť ich ako harmonické a posilňujúce vrátiť späť do organizmu. Ide o ideálne terapeutické riešenie, nakoľko liečba problémov s ním je neinvazívna, úplne bezpečná a bezbolestná. Nemá žiadne vedľajšie účinky a zaručuje veľmi dobré výsledky.

Terapia nie je vhodná pre ľudí s kardiostimulátorom, defibrilátorom alebo inými elektronickými implantátmi s unipolárnymi elektródami.
18,90 €
40 €

Kúpené
157x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
18,90 €
40 €

Kúpené
157x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

42
28
83
13