Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Jedinečné degustačné menu Tatarák, krém z pečenej cvikle, grilovaný steak

49
Popis ponuky

Čo na srdci, to na jazyku! V tomto prípade budete mať v srdci blažený pocit z krásneho večera s milovanou osobou a na jazyku zas blažený pocit z vynikajúceho jedla.

Degustačné menu bude na chute skutočne rozmanité, veď posúďte sami: tatársky biftek, krém z pečenej cvikle ale i grilovaný steak. Keď k tomu prirátame ešte čokoládový mousse s chilli, dostaneme naozaj komplexnú a príjemne mnohorozmernú labužnícku skúsenosť.

S týmto rafinovaným degustačným menu zapálite vo svojom srdci iskru a po romantickom rande budete hasiť vášnivý požiar! Jedinečné kombinácie čerstvých ingrediencií a surovín, kulinárske inovácie a chutné špecialitky ešte viac podčiarknu výnimočnosť okamihu s vašou polovičkou.

  • Kupón je možné využiť po 15:00 hod. pondelok až piatok

Interiér reštaurácie je ladený do teplých pastelových farieb a celkový dojem tepla domova umocňuje aj krb, ktorý je ústredným prvkom priestoru a spája kaviareň a čajový kútik s reštauračnou časťou. Kuchyňa funguje bezchybne pod taktovkou šéfkuchára Františka Atkaryho, ktorý priniesol skúsenosti z vychýrených bratislavských reštaurácií a 5* hotela.

Reštaurácia je ideálnym miestom na romantickú večeru, rodinnú oslavu, obedové menu, pracovnú kávičku či priateľské posedenie pri pohári dobrého vínka. 

Ochutnávka vína
  • Hotel každú stredu organizuje degustáciu rakúskych, slovenských aj moravských vín so zľavou až 50 %! 

29,90 €
59 €

Kúpené
30x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
29,90 €
59 €

Kúpené
30x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

20
37
40