Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Doprajte si skvelý relax Čiastková, celotelová alebo športová masáž

54
Popis ponuky

Nik nepotrebuje odpočinok viac ako ten, kto má pocit, že sa narodil pre prácu. Nechajte sa z toho svojho workoholizmu poriadne vymasírovať na masážnom stole!

Vyberte si z variantov:

  • 1) Relaxačná olejová čiastková masáž – chrbát a šija, 45 min.
  • 2) Relaxačná olejová celotelová masáž, 60 min.
  • 3) Športová olejová masáž, 60 min.

Masáž je jedna z najstarších foriem prirodzeného liečenia. Pozitívne pôsobenie najrôznejších hmatov, dotykov a hladenia pocítite na svojej koži takmer okamžite po začatí masáže a tieto pocity pretrvávajú ešte dlho po nej. Masáž vám pomôže zbaviť sa bolestí svalov, ale aj stresu nahromadeného z práce či hektického života.

Športová masáž sa líši intenzitou a rytmom použitých hmatov. Celkovo je tvrdšia a výdatnejšia, aby odstránila najmä svalovú horúčku, preto je ideálna pri príprave na športový výkon.

Zastavte sa v dnešnom uponáhľanom svete a príďte vyskúšať masáž podľa vlastného výberu. Buď ako formu relaxácie a oddychu, alebo ako formu liečby a prevencie.

Salón ADAGIO vám ponúka klasické masáže zamerané na zlepšenie stavu tela, zdravia, urýchlené odstraňovanie únavy, podporu zotavovania sa po námahe, navodenie psychofyzickej relaxácie, ovplyvnenie aktuálnych psychofyzických stavov a zlepšenie disponovanosti.
6,90 €
15 €

Kúpené
48x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
6,90 €
15 €

Kúpené
48x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

68
71
67
73