Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Skvelý relax v Maďarsku neobmedzený vstup do kúpeľného komplexu

41
Popis ponuky

Ak hľadáte miesto, kde si úplne neobmedzene budete užívať oddych a skvelý relax, malebné kúpeľné mesto Zalakaros je dokonalou voľbou! 4* hotel Karos Spa ponúka svojim návštevníkom nielen pohodlie, ale aj dokonalé služby a to vrátane stráženia detí od 3 mesiacov!

Karos Spa**** - raj odpočinku

Luxusný hotel Karos Spa**** sa skladá z dvoch budov obklopených veľkým zeleným parkom iba 400 metrov od centra kúpeľného mesta Zalakaros.

Ubytovaní budete v priestranných a príjemne zariadených dvojlôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením so sprchou alebo vaňou. K dispozícii je klimatizácia, balkón, minibar, trezor, fén na vlasy, telefón a televízia.

Chcete si vychutnávať blahodarné účinky termálnej vody priamo vo vašej izbe? Nechajte sa za príplatok ubytovať v apartmáne, kde vás čaká rohová vaňa s vlastným kohútikom s termálnou vodou! Nechýba tu ani sprcha a oddelená toaleta s bidetom.

Súčasťou vášho pobytu je tiež polpenzia, ktorú si budete vychutnávať v reštaurácii Éden, ktorá sa nachádza priamo v hoteli. Raňajky sú podávané od 7:00 hod. do 10:00 hod. Večer sa potom môžete tešiť na večere podávané od 17:30 hod. do 21:00 hod.

Medzi chutnými polievkami, studenými predjedlami, rôznymi špecialitami z mäsa a rýb, vegetariánskymi pokrmami a širokou ponukou šalátov, ovocia a dezertov si iste vyberie každý!

Najväčší hotelový vodný svet v regióne

Hotel sa pýši naozaj obrovským wellness vodným a saunovým svetom, ktorý skôr než hotelové wellness pripomína aquapark. Na rozlohe viac ako 1000m² nájdete 5 vnútorných bazénov - termálny (37°C), plavecký (29°C), zážitkový (33°C), detský (33°C) a jacuzzi (34°C).

Pobyt v saune má obzvlášť blahodarné účinky na ľudský organizmus, a preto nejeden hosť iste ocení, že sa v saunovom svete nachádza hneď niekoľko druhov sáun - fínska, profi, bio, infra, parná kabína a ľadová jaskyňa.

Naozaj netradičné saunovanie môžete zažiť pri wellness ceremóniáloch v parnej kabíne, ktoré dosahujú až zázračné účinky na kožu, a to vďaka čokoláde či jogurtu!

Hotelové wellness toho ponúka samozrejme oveľa viac - skúsiť môžete najrôznejšie liečebné procedúry v Medical Wellness - nájdete tu klasické masáže a zábaly, ale napríklad a rybiu pedikúru či elektroterapiu.

Pri pobyte sa môžete aj úplne zadarmo zúčastniť mnohých športových a sprievodných programov. Skúste napríklad aqua gym, relaxačné cviky, cvičenie na spálenie tuku, pilates, jogu a ďalšie. Lekcie sú vždy vypísané na aktuálny týždeň.

Čo na Vás čaká v Zalakarose?

Zalakaros je podľa počtu návštevníkov 6. najobľúbenejší areál termálnych kúpeľov a kúpalísk v Maďarsku. Na svoje si tu prídu návštevníci všetkých vekových kategórií. V komplexe sa môžete tešiť na:

  • kúpele a zážitkový bazén - pre každú generáciu - pre malých je tento zážitok dobrodružstvom, pre veľkých dokonalou relaxáciou.
  • kúpeľný bazén - kúpeľný bazén a sauna, vnútorné i vonkajšie posedenie, termálne vodoliečebné procedúry čakajú na tých, ktorí sa chcú liečiť - šumivý kúpeľ, podvodné masáže, elektroliečba, fyzioterapia, liečebné zábaly, masáže - všetko pre vaše zdravie!
  • krytý a vonkajší bazén - plný vodných atrakcií - vírivka, vodný hríb, dump vedro, masáže, gejzíry, škótska sprcha, jacuzzi, fínska, aroma a svetelná terapia, infračervená sauna...

Liečivá voda, nachádzajúca sa v týchto kúpeľoch je v Európe ojedinelou termálnou vodou, obsahujúcou chlorid sodný, hydrogénuhličitan a kyselinu metaboritú. Najlepšie sa osvedčila pri liečbe chronických ženských chorôb, ochorení pohybového ústrojenstva a kĺbov, nervovej sústavy, srdca a porúch krvného obehu.

Nájdete tu tiež množstvo možností na výlety, reštaurácie a parky, možnosť zúčastniť sa voľnočasových a rekreačných programov:

  • ochutnávky vín
  • prehliadky Little Lake Balaton, Keszthely a okolitých krásnych miest
  • cyklistických výletov
  • jazdy na koni, rybárčenia, lovu

171 €
291 €

Kúpené
44x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
171 €
291 €

Kúpené
44x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
Práve prezerá 40 ľudí
49
Práve prezerá 44 ľudí
42
Práve prezerá 42 ľudí
38