Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Hotel Bania Thermal & Ski Exkluzívny pobyt na 3, 4 alebo 6 dní s polpenziou

56
Popis ponuky

Kombinácia luxusných kúpeľov s unikátnou mikroklímou, krištáľovo čistým vzduchom Vysokých Tatier a prístupom k minerálnej vode zaručuje, že pobyt Hotel Bania**** Thermal & Ski bude naozaj výnimočný. Nemusíte súdiť knihu len podľa obalu. Ako vravia Poliaci "Zapraszamy", teda pozývame do vnútra príbehu fantastického hotela Bania, ktorého obsah vám rozpovie nasledujúce prezentačné video:

Hotel sa nachádza hneď vedľa moderného SPA komplexu Terma Bania, ktorý stojí priamo nad miestom, kde vyviera geotermálna voda. Tento kúpeľný hotel je vhodný aj pre tých najnáročnejších. Vyznačuje sa starostlivosťou o vaše úplné pohodlie, vysokou kvalitou služieb a diskrétnosťou. Kúpele v horách sú skvelou možnosťou, ako oživiť telo a upokojiť ducha vďaka rôznym kúpeľným programom a wellness procedúram.

Hotelové Wellness & SpaŠírením Spa & Wellness filozofie sa hotel podieľa na podpore zdravého životného štýlu. Vďaka používaniu prírodných produktov pri starostlivosti o telo, hostia znovu získavajú rovnováhu a dokonalé duševné rozpoloženie. Tiché prostredie, krištáľovo čistý vzduch, výborné podmienky pre šport a rekreáciu uvoľňujú pozitívnu energiu.

Nájdete tu až 6 liečebných miestností (vrátane izieb pre dve osoby) a saunu v kombinácii s odpočivárňou. Správna kombinácia čistých prírodných liečiv, bylín, ílu, oleja a soli a múdrosti našich babičiek prináša zdroj vitality.

Skutočnou raritou vo wellness je pekár, ktorý keď vyjdete zo sauny, vám upečie čerstvý chlieb alebo iné špeciality.

Kúpele Terma BialkaKúpele Terma Bialka v Białka Tatranskej sú nezvyčajným miestom, ktoré zahŕňa zábavu vodného parku, pohodlie kúpeľov a tiež liečivé vlastnosti termálneho oddychu. To všetko je doplnené o polohu v tesnej blízkosti najväčšieho lyžiarskeho strediska v Poľsku.

Zaujímavé architektonické riešenia umožňujú zábavu a relaxáciu v nezvyčajne štýlovom interiéri a prekvapí zaujímavým spojením goralského folklóru a moderného dizajnu. Šetrné stavebné riešenie voči životnému prostrediu v nebývalom merítku majú zásluhu na tom, že Terma je súčasťou myšlienky starostlivosti o životné prostredie a dobré životné podmienky budúcich generácií.

Luxusné izby Therma Bania****

Komfortné izby Classic plne zariadené v tirolskom štýle sa na niekoľko dní stanú vašim domovom. Dýchajú novotou, vkusom a atmosférou domova.

Vybavenie izby Classic

 • 2 oddelené alebo 1 manželská posteľ, možnosť prístelky
 • TV
 • rádio
 • telefón
 • internet
 • vybrané izby s výhľadom na Tatry a s balkónom
 • kúpeľňa se sprchovým kútom
 • uteráky
 • kozmetika
 • izby pre nefajčiarov

Zážitková gastronómiaModerné priestory reštaurácie a delikatesy majstrov kuchárov urobia z vášho pobytu skutočný gurmánsky zážitok. V hoteli môžete navštíviť 4 rôzne reštaurácie. Jedlá sú pripravované z čerstvých potravín, pochutnať si môžete na goralských špecialitách, ale aj kuchyňu inšpirované ľahkým a chutným talianskym kuchárskym umením.

Po dni strávenom odpočinkom, túrou alebo rozmaznávaním vo wellness dobre padne osviežujúci drink z dielne skúseného barmana. Intímna atmosféra alebo naopak lákavé svetla na tanečnom parkete... Aj takto môže vyzerať vaša dlhá noc v hotelovom klube Bania.

Súčasťou hotela je aj herňa s automatmi a billiardom.

V hoteli nájdete detský kútik a dve vnútorné ihriská pre vaše ratolesti.

 • 15 km od najväčšieho tatranského strediska v Poľsku Zakopaného
 • 70 minút od kráľovského Krakova

www.hotelbania.pl
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

21
32
40
50