Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Skvelý oddych na Liptove Pravá slovenská dovolenka v Penzióne Pekáreň

47
Popis ponuky

Nielenže sa v pekárni chlieb pečie, ale sa v nej aj dobre býva, na mieste, kde vytúžený pokoj potôčikom tečie, na Liptove sa dovolenkový sen sníva. Ak máte radi slovenskú prírodu aj v pestrofarebnej jesennej verzii, radi zdolávate vrchy a štíty hôr, milujete syrové korbáčiky a bryndzové halušky, potom práve na vás čaká Penzión Pekáreň! Vitajte na malebnom Liptove!

Užite si pravú slovenskú dovolenku v objatí Nízkych Tatier a Veľkej Fatry. Novootvorený Penzión Pekáreň sa nachádza v Liptovskej osade blízko Donoval a Malina Brda.

Vyberte si z variantov:

Variant 1: 2 noci pre 2 osoby s raňajkami a vstupom do infrasauny

 • 2 x ubytovanie pre 2 osoby
 • 2 x raňajky pre 2 osoby
 • 1 x infrasauna na 1 hod. pre 2 osoby
 • parkovanie

Variant 2: 2 noci pre 2 osoby s polpenziou a vstupom do infrasauny

 • 2 x ubytovanie pre 2 osoby
 • 2 x polpenzia pre 2 osoby
 • 2 x infrasauna na 1 hod. pre 2 osoby
 • parkovanie

Variant 3: 3 noci pre 2 osoby s polpenziou a vstupom do infrasauny

 • 3 x ubytovanie pre 2 osoby
 • 3 x polpenzia pre 2 osoby
 • 3 x infrasauna na 1 hod. pre 2 osoby
 • parkovanie

…alebo si vyberte niektorý z last minute variantov!

Ubytovanie a strava

Tam, kde namiesto líšok dobrú noc dávajú ovečky, budete ubytovaní v štandardnej komfortnej izbe s vlastnou kúpeľňou (sprchovací kút, WC), LCD televízorom a Wi-Fi pripojením na internet.

Súčasťou penziónu je aj rodinná a široko-ďaleko známa pekáreň. Každé ráno vás prebudí vôňa čerstvo upečeného chleba, ktorý si rovnako nájdete na stole ako súčasť vašich raňajok. Vybrať si môžete aj variant s polpenziou, večeru si vyberáte z piatich jedál. 

Osviežiť nápojmi sa môžete v bare, ktorý je súčasťou penziónu a rokovania, alebo iné spoločenské stretnutia môžete premiestniť do veľkej kongresovej miestnosti.

Voľný čas a wellness

Relaxujte a užívajte po náročnej turistike alebo príjemnej prechádzke zdravé infračervené svetlo v saune.

Skutočný svet sa však otvára za dverami penziónu. Nekonečná príroda, malebné úbočia a pravá liptovská atmosféra.

V blízkosti je niekoľko aquaparkov (Tatralandia, Gino Paradise Bešeňová). Pre nadšencov turistiky sú tu Donovaly, Lipt. Revúca, Malinô Brdo, Kubínska Hoľa, Jasná i dedinka Vlkolínec.

Ďalšie poplatky:

 • doplatok miestna daň 0,17 € / osoba / noc

Tipy na výlet

Habakuky (8,1 km)

Všetkých, ktorí chcú zažiť atmosféru slovenských ľudových rozprávok pozývame do netradičnej dedinky, ktorá od r. 2009 víta svojich návštevníkov na Donovaloch pod Novou Hoľou pri apartmánovom komplexe Šafran. Tvoria ju domčeky v štýle ľudovo-fantazijnej architektúry, ktorým dominuje Škrupinový zámok s jazierkom, amfiteáter s kapacitou cca 200 osôb či obchodný dom KÚRNIK ŠHOPA SENTER. Okrem spomenutých nájdete v areáli ďalšie čarovné domčeky rôznych tvarov a mien: zakliate Čierne mesto, Hodovňa, Železná hora, Slnečník, domček Proroka Raka ..

Ďalšie informácie

Vlkolínec (10,1 km)

Vlkolínec - živá obec, ktorá bola Slovenskou vládou roku 1977 vyhlásená za pamiatkovú rezerváciu ľudovej architektúry s cieľom trvalo chrániť kultúrne hodnoty tejto lokality a ako neporušený sídelný celok, ktorý z hľadiska rovnorodosti nemá porovnateľný súbor domov v rámci stredoeurópskeho územia bol zapísaný do Zoznamu svetového dedičstva (výbor svetového dedičstva UNESCO schválil zápis Vlkolínca 11. decembra 1993 v Kolumbijskom meste Cartagene).

Ďalšie informácie

Hrabovská vodná nádrž (13,7 km)

V krásnom prírodnom prostredí Hrabovskej doliny v bezprostrednej blízkosti mesta Ružomberok sa rozkladá rekreačná osada Hrabovo, ktorá predstavuje – najmä vďaka neďalekému lyžiarskemu stredisku na Maline-Brde – turisticky veľmi významnú oblasť. Nachádza sa tu vodná nádrž Hrabovo, ktorá bola vybudovaná pôvodne pre zásobovanie bavlnárskych závodov, a ktorá sa dnes využíva na rekreačné účely – kúpanie (hoc len na vlastné riziko), člnkovanie či rybolov. Okolo vodnej plochy sú udržiavané pláže zabezpečujúce dobrý prístup do vody. V blízkosti nádrže sa nachádzajú dva lanové parky a tiež viaceré ubytovacie zariadenia (apartmány, chaty a iné).

Staré Hory (16,8 km)

Obec sa nachádza v Starohorskej doline, ktorá tvorí hranicu medzi Starohorskými vrchmi na východe a Veľkou Fatrou na západe. Obec leží na styku Nízkych Tatier a Veľkej Fatry, stred obce je v nadmorskej výške 472 m. Obcou prechádza hlavný cestný ťah E77 Banská Bystrica - Ružomberok. Ku Starým Horám patria osady Horný a Dolný Jelenec, Prašnica, Valentová, Rybie, Richtárová a Polkanová. Nájdete tam baziliku Minor a sochu Panny Márie na Studničke.

Ďalšie informácie

Hrad Likava (17,7 km)

Kráľovský strážny hrad, ktorý pred rokom 1341 vybudoval zvolenský župan Donč. Od konca 14. storočia ho do užívania dostávali liptovskí župani, bol v držbe viacerých významných rodov, najmä Hunyadyovcov, Illésházyovcov a Thökölyovcov. Posledne menovaní hrad v druhej polovici 17. storočia prebudovali na prepychovú súkromnú rezidenciu.

Ďalšie informácie

Zobraziť všetky

Zobraziť tipy na mape
49 €
92 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
49 €
92 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

12
Práve prezerá 38 ľudí
21
49
42