Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vianoce bez stresu a nervov Prenajmite si opatrovateľku či výpomoc do domu

Domelia.sk
0 / 5
50
Popis ponuky

Dôležité

  • Domelia.sk je portál ponúkajúci služby viac ako 4 500 ľudí z celého Slovenska. Všetky vytvorené profily na Domelii sú overované.
  • Kupón ti sprístupní kontakty na opatrovateľky a pomocníkov do domácnosti priamo z tvojho mesta a okolia. Umožní ti tiež zverejňovať vlastné inzeráty v neobmedzenom množstve.

Kupón zahŕňa

Zakúpením kupónu získaš kontakty na opatrovateľov, pomocníkov v domácnosti, ale aj na opatrovateľov seniorov a doučovateľov – všetko v cene kupónu.

Ako využiť kupón

  • Platnosť kupónu je od dnes do 20.12.2015.
  • Kupón je nutné uplatniť registráciou a objednávkou na stránke www.domelia.sk Pri spôsobe platby zvoľte zľavový kupón.
  • Po zaregistrovaní a prihlásení sa na www.domelia.sk automaticky získaš prístup ku kontaktom opatrovateliek detí, pomocníčok do domácnosti, opatrovateľov seniorov a doučovateľov.

Podrobnosti o zľave

Portál Domelia.sk je na trhu už 6 rokov. Vznikol preto, aby rodinám poskytol pomocnú ruku pri ich fungovaní a aby si vďaka nemu mohli privyrobiť ľudia, ktorí sú ochotní v tejto oblasti pomôcť. Rodičia sú vďaka Domelii spokojní, pretože vedia, že v prípade potreby nájdu spoľahlivú opatrovateľku, ktorá postráži ich deti, zabezpečia si zručnú pomocníčku, ktorá im pomôže s domácimi prácami. Služby Domelie sú tu aj pre tých, ktorí hľadajú opatrovateľov seniorov alebo doučovateľov školských predmetov, či hudobných nástrojov. Na druhej strane ponúka tiež zaujímavú formu brigády a privyrobenia si. Zisti, ako to na Domelii funguje.

Dopraj si s Domeliou nakupovanie, pri ktorom nemusíš jedným okom strážiť deti. Vyber a nakúp si darčeky v pokoji, veď kým budeš preč, o tvoje ratolesti sa postará spoľahlivá opatrovateľka.

Na upratovanie niekedy nezostáva čas a ani chuť. Obzvlášť, keď sa blížia sviatky. Umyť okná, povysávať, vydrhnúť podlahy, utrieť prach z miest, ktoré boli počas roka (zámerne) prehliadané... Uľahči si to, zver všetky tieto činnosti niekomu inému. Nechaj upratovanie na šikovnú pomocníčku a prípravy na Vianoce si uži po svojom - napríklad takto:

www.domelia.sk
11 €
22 €

Kúpené
3x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
11 €
22 €

Kúpené
3x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

60
34
56
47