Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Výtvarný detský tábor v zime Skvelý program pre deti od 6 do 14 rokov

Artevia
0 / 5
24
Popis ponuky

Picasso, Monet, Da Vinci… dajte svojmu dieťaťu do ruky štetec a možno sa jeho meno pripíše na zoznam tých najväčších umelcov. Viete, že má talent, že rado maľuje a kreslí, tak mu dajte príležitosť zdokonaliť sa a zároveň sa zabaviť! Pripravte mu skvelý program aj na zimné dni!

Výtvarné dielne povedie skúsený výtvarný pedagóg a arteterapeut. V každom turnuse skupinu bude tvoriť vždy maximálne 8 detí. Určí sa konkrétna téma, v ktorej sa spája práca s rôznymi výtvarnými technikami, hrami, návštevami výstav, prechádzkami mestom, prácou s literatúrou o známych umelcoch a ich tvorbe.

O deti bude postarané každý deň od 8:00 hod. ráno do 16:30 hod. popoludní, vrátane podávania obedov, olovratu a nápojov počas celého dňa. Deti sa budú stravovať zdravo v reštaurácii, alebo sa jedlo prinesie priamo do ateliéru, možnosť aj špeciálnej stravy pre celiatikov a rôzne iné intolerancie na potraviny.

V historických priestoroch ateliéru pod Michalskou bránou zažijú skvelú atmosféru s množstvom zaujímavostí z oblasti umenia. Pod odborným vedením skúsených pedagógov rozmanitý program naplnený umením a výtvarnými hrami.

Prečítajte si viac o výtvarnom tábore v Ateliéri ArteVIA
105 €
139 €

Kúpené
8x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
105 €
139 €

Kúpené
8x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

80
50
43
27