Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Pobyt pre 2 v hoteli PIERIS*** Očarujúca príroda Tatier a luxusný wellness

48
Popis ponuky

Potrebujete rýchly, ale intenzívny oddych? V nádhernom prostredí Vysokých Tatier, v horskej osade Podbanské, je miesto, v ktorom sa sústredí to najlepšie zo Slovenska. Očarujúca príroda Tatier a luxusný wellness!

Hotel Pieris*** je moderný a štýlový trojhviezdičkový hotel vznikol vďaka kompletnej rekonštrukcii známeho hotela Kriváň.

Nachádza sa v malebnej horskej osade Podbanské na hranici Vysokých a Západných Tatier, pod majestátnym štítom Kriváň. Je vzdialený 1200 m od Grand Hotela Permon**** s najväčším wellness komplexom v Tatrách. Zároveň je ideálnym východiskovým bodom k cykloturistickým vychádzkam, turistickým chodníkom a výletom po Vysokých Tatrách a Liptove. Prostredie je vhodné pre rodiny s deťmi, ale aj pre viacero rodín alebo skupiny.

Ubytovanie a strava

Ubytovaní budete v jedno/dvojlôžkových izbách alebo apartmánoch Suite Standard či Superior. Všetky izby sú v atraktívnom dizajne, vybavené kvalitným nábytkom.

  • Jednolôžková izba (po rozložení je posteľ vhodná aj pre 2 osoby)

V každej izbe je elegantná kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. Jednolôžko možno rozložiť na posteľ pre 2 ľudí, vďaka čomu poskytuje aj variant 1 ubytovanie pre 2 ľudí, a to za veľmi priaznivú cenu!

  • Dvojlôžková izba

Dvojlôžkové izby sú bez možnosti prístelky.

  • Suite Standard/Suite Superior

Izby a menšie apartmány typu „Standard“ sa nachádzajú na 1. poschodí a sú bez balkóna.

Izby a menšie apartmány typu „Superior“ majú francúzske okná a balkón.

Ubytovanie v Suite Standard či Superior je podľa dostupnosti.

Bohaté raňajky formou bufetu sa podávajú v hotelovej reštaurácii na prízemí. V elegantnom Lobby bare s posedením pri krbe alebo na slnečnej terase vám určite zachutí šálka lahodnej kávy či pohár kvalitného vína. 

  • Exkluzívne pre zákazníkov Zľavomatu: možnosť doplatiť polpenziu za špeciálnu zvýhodnenú cenu 11 €/1 večera formou bufetu pre 1 osobu (štandardná cena je 13 €/večera). V prípade nižšieho počtu hostí si hotel vyhradzuje právo na podávanie obedov a večerí formou menu.

Najväčšie wellness centrum v Tatrách

Wellness komplex je otvorený:

  • po – pia: 13:00 – 22:00
  • so, ne, sviatok, prázdniny: 10:00 – 22:00
  • v rámci vstupu môžu klienti raz z wellness komplexu odísť, napr. na nejakú dobrú večeru, trvanie prestávky je max. 60 minút.

V prípade záujmu máte možnosť využiť bezplatnú dopravu medzi Grand Hotelom Permon**** a Hotelom Pieris*** na objednávku.

Prečítajte si viac o wellness komplexe Grand Hotelom Permon**** TU.

Pobyt je možný až do 23.3.2016. V zime je k dispozícii aj lyžiarsky vlek Podbanské (cca 50 m od hotela Pieris***) – nenáročný svah je ideálny pre začiatočníkov a pre rodiny s deťmi.

Využite doplnkové služby v Grand hoteli Permon

Tipy na výlet

Skanzen Pribylina (8,1 km)

Skanzen Pribylina je pomenovaný podľa blízkej obce Pribylina. Je miestom, kam zavítajú nohy viacerých turistov, ktorí prišli objavovať podtatranský región so všetkým čo ponúka. Pribylina je sama o sebe známym odpočívadlom na hlavnom slovenskom cestnom ťahu D1, v jej severnej časti.

Ďalšie informácie

Važecká jaskyňa (11,0 km)

Najnavštevovanejšou prírodnou zaujímavosťou Horného Liptova je Važecká jaskyňa ležiaca na južnom okraji obce Važec. Važecká jaskyňa patrí medzi najznámejšie európske paleontologické lokality s nálezmi kostí medveďa jaskynného.

Ďalšie informácie

Štrbské Pleso (11,8 km)

Štrbské Pleso je jedna z troch miestnych častí obce Štrba, v podhorí Vysokých Tatier. Štrbské Pleso je významné centrum turizmu a zimných športov, najvyššie položená turisticko-liečebná osada, nachádzajúca sa vo Vysokých Tatrách.

Ďalšie informácie

Veveričí ľanový park (12,1 km)

Veveričí lanový park sa nachádza na Štrbskom Plese. Tento adrenalínový park pozostáva z dvoch druhov tratí. Na svoje si prídu aj "veľké veverice" (dospelí) aj malé veveričky (deti). Trať pre veľké veverice je postavená z 25 lanových prekážok umiestnených na stromoch vo výške cca 5 m, je dlhá 320 m. Obvykle ju "veľké veverice" zdolajú za 45 min. Počas prelezu si okrem značnej dávky adrenalínu užijete aj výhľad na štíty Vysokých Tatier.

Ďalšie informácie

Zobraziť všetky

Zobraziť tipy na mape
62 €
120 €

Kúpené
1588x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
62 €
120 €

Kúpené
1588x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

38
46
21
50