Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vzrušujúce potešenie Erotické pomôcky pre všetky dámy

Popis ponuky

Zahoďte zábrany a vyberte si spomedzi týchto šiestich chutných pomocníkov, ktorí boli navrhnutí tak, aby potešili vaše oko a pohladili vaše... najtajnejšie zákutia. :-) Okoreňte si sexuálny život s partnerom, alebo si užite sama. Sexuálne hračky tu boli už za čias Kleopatry, dnes sú len omnoho sofistikovanejšie a štýlovejšie. Tak, ktorú?

Mini ume anzu vibrátor

Špeciálny mini vibrátor príjemný na pohľad a dotyk od svetovej značky TENGA!

Mini vibrátor malý ako v aša dlaň od svetovej značky TENGA z produktovej rady pre dámy IROHA. Oceníte rozmery najmä pri cestovaní. Vibrátor je poháňaný batériou a je vodotesný, môžete ho použiť kdekoľvek, kedykoľvek, doma, v sprche, pri kúpeli alebo na dovolenke.

 • Rozmery: 52 x 34 x 61 mm
 • Hmotnosť: 60 gramov
 • Batéria: 1x AAA súčasťou balenia
 • Doba chodu: približne 5 hodín
 • Vodotesný až do hĺbky 50 cm

Womanizer

Erotická pomôcka na bezdotykové dráždenie klitorisu pulzujúcimi vlnami od nemeckých vynálezcov. Od jeho uvedenia na trh v r. 2014 sa na internete a v médiách popísalo veľa a vždy len nadšené chvály. Novinka s patentovanou technológiou vám 100 % zaručí slasť a privedie vás k orgazmu. Skutočne splní to, čo sľubuje.

Táto erotická hračka špičkového dizajnu a jasných foriem bude rozmaznávať váš klitoris doteraz nepoznanými pulzujúcimi, rytmickými impulzmi drobných sacích vĺn, výsledkom čoho je s ničím neporovnateľný, hoci aj viacnásobný orgazmus! A to už za DVE MINÚTY! Rozochveje nielen klitoris, ale aj celé vaše telo!

Lubrikant na vodnej báze

LYLOU - luxusný lubrikant na vodnej báze pre náročnú ženu

Lylou lubrikant na vodnej báze je bezfarebný, bez chuti a je osobitne navrhnutý pre ženy, ktoré si potrpia na kvalitu. Luxusné prevedenie je bez olejov a vonných prímesí - neparfémovaný. S obsahom Aloe Vera a panthenolom vytvára optimálnu Ph hodnotu. Ekonomicky výhodný, jemný. Vhodný na použitie s latexovým kondómom. So značkou CE je prípustný na používanie v zdravotníctve.

Použitie:

Naneste na intímne partie vášho tela a erotickej pomôcky.

Objem: 125 ml

♥ 15 druhov skvelých chutí

♥ Bez umelých sladidiel, bez pachuti

♥ Dlhotrvajúci účinok, nelepí sa

♥ 100 % bezpečný pri použití s latexom

♥ Vhodný v kombinácii so všetkými druhmi erotických pomôcok

♥ Aj pre vegánov

Limon vibrátor pink

Najnovšia novinka z rodiny Minna. Revolučná technológia spája v sebe najvyššiu úroveň majstrovstva a dizajnu - určená pre potešenie dámy ako aj pre spoločné potešenie s partnerom.

Je to také jednoduché:

♥ stláčaním ovplyvňujete silu vibrácií, čím viac stláčate, tým sú vibrácie silnejšie

♥ intenzitu kontrolujete výhradne stláčaním, nemusíte hľadať tlačidlo, sústredíte sa o to viac na dráždenie seba alebo partnera

♥ unikátna Rumble Motor Technológia, ktorá zabezpečuje bezprecedentnú silu!

každé ženské telo je unikátne - táto erotická pomôcka má pamäť, do ktorej si uloží hlavné charakteristiky

♥ nádherný ergonomický dizajn, naviac aj zábavný a diskrétny

♥ a napokon, Limon je samozrejme nabíjateľný, vodotesný a vyrobený zo 100%-ného zdravotne bezchybného materiálu najvyššej kvality.

Maximálna dĺžka: 7,3 cm

Dua vibrátor purple

Duálna stimulácia pre dvojité potešenie - Dua stimuluje bod G a klitoris zároveň, a to diaľkovým ovládaním. Hlbší, silnejší, bohatší orgazmus obyčajným stláčaním tlačidla. Navrhnutý tak, aby dokonale zasiahol všetky osobité krivky vášho ženského tela a intímne partie. Diaľkový ovládač v tvare pera pôsobí diskrétne.

Pre vaše sólo hry a hry s vašim partnerom. Vzrušenie máte pod kontrolou prostredníctvom pera, alebo dovoľte partnerovi, aby ho ovládal za vás s Je Joue aplikáciou na intímne hry na diaľku - kdekoľvek ste. Ešte výkonnejšia stimulácia bodu G a klitorisu. Dva osobitné vibračné body vibrátora Dua obohatia vaše vzrušenie.

Kegelove cvičenia

Vibrátor Dua môžete použiť aj pre tzv. Kegelove cvičenia - posilníte svoje panvové svalstvo. Dôsledkom bude intenzívnejší orgazmus. Používajte s lubrikantom na vodnej báze. Batéria do ovládača: 1x AAA (nie je súčasťou balenia)

Sensuelle point 20 function vibrátor čierny

Nabíjateľný vibrátor typu bullet s 20 funkciami.

Môžte ísť rovno na vec, už nikdy nebudete chcieť inú menej výkonnú erotickú hračku! Skutočne - "strela" je extrémne výkonná, s 20 funkciami, veľmi jemná na dotyk a nabíjateľná! Je to malý zázrak medzi erotickými pomôckami, zažijete s ním extázu, o ktorej sa vám doposiaľ len snívalo! A je, samozrejme, vodotesný.

Špecifikácia produktu:

 • Materiál: silikón, ABS
 • Doba nabíjania: 4 hodiny
 • Doba chodu: 60 minút
 • Váha: 30 gramov
 • Dĺžka: 9,2 cm
 • Šírka pri základni: 2,3 cm
 • Šírka pri zakončení: 1,9 cm
 • Neobsahuje zmäkčovadlá
 • Nabíjanie prostredníctvom UBSVyberte si svojho kamoša a navyše, dostanete aj darček. Nechajte sa prekvapiť a začnite si užívať slastné orgazmy.www.eroticlady.sk
13,90 €
13,90 €

Kúpené
4x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
13,90 €
13,90 €

Kúpené
4x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

8
36
11
19