Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Rozprávkový SKI & WELLNESS pobyt v srdci Beskýd v hoteli Ondrášův dvůr****. Využite túto ponuku a strávte s rodinou výbornú dovolenku.

45
Popis ponuky

Boli ste celí rok dobrí? My veríme, že áno, preto vám náš Jež(iš)ko prináša exkluzívny pobyt len pre Zľavomaťákov – pobyt plný neobmedzeného wellnessu v hoteli a kúpania v novootvorenom jedinečnom thermalparku pod holým nebom, ale aj lyžovačiek so skipasmi so super zľavami!

Využite túto výnimočnú ponuku a strávte s rodinou výbornú dovolenku vo Valašskom kráľovstve v rekreačnom areáli Ondrášův dvůr, kde na vás čaká prekrásne prostredie s množstvom aktivít!

Hotel Ondrášův dvůr**** je situovaný v jednej z najkrajších častí Moravsko-sliezskych Beskýd, v čarovnom údolí obce Bílá – Mezivodí. Moravsko-sliezske Beskydy sa nachádzajú na severovýchodnej hranici Českej republiky, v chránenej krajinnej oblasti Beskydy.

Wellness

Vo vnútornom hotelovom wellness nájdete:

  • fínsku saunu
  • infra saunu
  • parný kúpeľ s eukalyptom, soľou
  • zážitkové sprchy
  • ochladzovacie vedro
  • tepidárium

Prečítajte si viac o wellness a Thermal Parku TU

Ubytovanie - na výber máte tri typy ubytovania podľa variantov.

Stravovanie

Voľný čas

Malebné stráne, pasienky, lesy, potôčiky, priehrady, rázovité chalúpky, udržiavanie starých zvykov a obyčajov, to všetko charakterizuje túto oblasť aj celé Valašské kráľovstvo. Najvyšším vrcholom je Lysá hora (1323 m n. m.), ktorá je oprávnene nazývaná Kráľovnou Moravskoslezkých Beskýd.

  • 20 % zľava na skipasy do Mezivodí (30 m od hotela)

Iba 30 m od hotela sa nachádza aj lyžiarsky areál Ski Mezivodí. Samozrejmosťou je každodenná úprava zjazdoviek a umelé zasnežovanie, vďaka čomu je tu možná lyžovačka od decembra až do apríla. Viac o lyžiarskom stredisku si prečítate TU.

  • 20 % zľava na skipasy do strediska SKI BÍLÁ (5 km od hotela)

Lyžiarsky areál v Bílá v Beskydách je tvorený množstvom zjazdových tratí od pretekárskej zjazdovky s homologáciou FIS cez zjazdovky strednej obťažnosti až po zjazdovky pre začiatočníkov a výuku detí. Súčasťou areálu je Snowpark pre snowbording, umiestnený na zjazdovke č. 5 v južnej časti areálu. Viac o lyžiarskom stredisku si prečítate TU.
129 €
236 €

Kúpené
223x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
129 €
236 €

Kúpené
223x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť