Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Otvorte bránu do najmenších veľhôr sveta - Vysokých Tatier. Práve tu je situovaný hotel Sobota***, v ktorom môžete stráviť 3-4 dni.

40
Popis ponuky

Hotel Sobota *** sa nachádza v pokojnej časti Popradu vzdialenej len 400 m od historického námestia v mestskej časti Spišská Sobota. Doménou hotela je poskytnúť hosťom profesionálne služby s osobným prístupom i nezabudnuteľný zážitok z pobytu v príjemnom prostredí Vysokých Tatier.

Hotel ponúka okrem komfortného ubytovania a kvalitného stravovania v reštaurácii, aj využitie troch kongresových miestností pre organizáciu rôznych podujatí na mieru ako svadobné hostiny, rodinné oslavy, kongresy, semináre, workshopy či školenia. Hotel je situovaný v blízkosti vodného parku a vzdialený približne 1 km od diaľničného výjazdu D1 Poprad – Východ.

Ubytovanie

Hotel Sobota ponúka komfortné ubytovanie s kapacitou 42 pevných lôžok a 14 prísteliek, ktoré sú rozdelené do 17 dvojlôžkových izieb, 4 jednolôžkových izieb a 2 apartmánov. V apartmánoch sa nachádzajú 2 pevné lôžka s možnosťou dvoch prísteliek. Izby sú ladené do troch farieb – zelenej, bordovej a hnedej. Na prvom poschodí sa nachádza trinásť izieb z ktorých je jedna prispôsobená pre imobilného hosťa. Izby na poschodí sú s prízemím spojené výťahom. Na prízemí sa nachádza ďalších osem izieb, vstupná hala s recepciou, sociálne zariadenia, taktiež odbytové stredisko - Reštaurácia, v ktorej je možné využívať i letnú terasu v lete.

Vybavenie izieb:

 • Štandardná posteľ pre jednu/dve osoby
 • Pracovný stôl so stoličkou
 • Odkladacie miesto na batožinu
 • TV s diaľkovým ovládaním
 • WIFI internetové pripojenie
 • Bezpečnostný trezor na izbe
 • Kombinovaná kúpelňa so sprchou a WC
 • Sušič na vlasy a kúpelňová kozmetika
 • Telefón
 • Žehlička a žehliaca doska na požiadanie
 • Detská postieľka a možnosť jednej prístelky na vyžiadanie
 • V apartmánoch hydromasážna vaňa

Reštaurácia

Príďte si vychutnať jedinečný gastronomický zážitok...

Na prízemí Hotela Sobota*** sa nachádza štýlová reštaurácia, ladená v tóne drevo – kov – kameň, s barom a vínotékou s kapacitou 90 stoličiek, ktorá okrem pestrej ponuky slovenských i regionálnych špecialít a medzinárodných jedál ponúka aj príjemné posedenie pri krbe.Nudiť sa nebudú ani vaše ratolesti

Spišská Sobota


V súčasnosti Spišská Sobota plní svoju úlohu historicko-turistického centra. Najvýznamnejšou pamiatkou je Kostol sv. Juraja postavený v polovici 13. storočia s gotickým interiérom a oltárom z dielne Majstra Pavla z Levoče. Prevažná časť meštianskych domov pochádza zo 16. a 17. storočia. Mnohé z nich v súčasnosti poskytujú reštauračné a hotelové služby, v niektorých sú umiestnené kultúrne a štátne inštitúcie (knižnica, archív, pamiatkový úrad).

Ako hostia hotela Sobota*** získate možnosť využiť 20% zľavu na využitie služieb v Aquacity Poprad vzdialeného len 200 metrov od hotela.

V okolí známe lyžiarske strediská:

Lyžiarske stredisko Mlynky - Biele Vody Viac info

Upravená zjazdovka, ktorú ocenia najmä nenároční lyžiari. Stredisko ponúka aj nočné lyžovanie a upravované bežkárske trate. Lyžiarske stredisko Vernár Viac info

Stredisko ponúka skvelú rodinnú lyžovačku pre náročných lyžiarov aj začiatočníkov. Lyžiarske svahy ľahkej a stredne ťažkej obtiažnosti sa nachádzajú v nadmorskej výške 800 až 950 m. Ich celková dĺžka dosahuje 1250 m. V stredisku sú vybudované 3 lyžiarske vleky s celkovou hodinovou prepravnou kapacitou 1800 osôb i zasnežovací systém.Lyžiarske stredisko Lučivná Viac info

ponúka lyžovanie pre začiatočníkov a stredne pokročilých lyžiarov na troch zjazdovkách a štyroch vlekoch, lyžiarsku školu pre lyžiarov a snowboardistov. Pre nelyžiarov snowtubing a pre priaznivcov bežeckého lyžovania niekoľko kilometrov upravených tratí. V areáli sa taktiež nachádza reštaurácia a požičovňa lyží.Lyžiarske stredisko Lopušná dolina Viac info

Stredisko Lopušná dolina sa nachádza pri meste Svit, od ktorého je vzdialené 3 km. K dispozícii sú 4 vleky, z toho dva lyžiarske vleky pre začínajúcich lyžiarov. Maximálna prepravná kapacita vlekov je 2 300 osôb/hod. a dĺžky vlekov od 150 metrov do 700 metrov s výškovým prevýšením 139 metrov rôznej náročnosti. Kvalita zjazdových tratí v lyžiarskom stredisku je zabezpečená mechanickým zasnežovaním.

Lyžiarske stredisko Krompachy - Plejsy Viac info

9 zjazdoviek s celkovou dĺžkou 10 km, 8 vlekov + 1 dvojsedačkovú lanovku s prepravnou kapacitou až 6 tis. osôb / hod. stredisko bolo v nedávnom období výrazne dobudované a patrí medzi najkrajšie lyžiarske strediská na Slovensku.

Lyžiarske stredisko Jasná Nízke Tatry Viac info

Najlepšie lyžiarske stredisko Jasná Nízke Tatry, ktoré získalo v medzinárodnom Skiareateste 5 prestížnych ocenení kvality, ponúka lyžiarom v zimnej sezóne 2014/15 46 km zjazdoviek. Lyžovačku si tak užijú na viac ako 7 km čiernych náročných zjazdovkách, takmer 18 km stredne ťažkých červených a na viac ako 11 km ľahkých modrých tratiach. 9 km dlhé lyžiarske cesty (traverzy) vedú po oboch stranách Chopka.

Lyžiarske stredisko Vysoké Tatry Viac info


Východiskový bod slnečnej lyžovačky v Lomnickom sedle začína v stredisku Vysoké Tatry – Tatranská Lomnica. Najvyššie položená a najstrmšia zjazdovka z Lomnického Sedla 2 190 m n. m., uspokojí aj najnáročnejších lyžiarov. 1 300 metrové prevýšenie, 5-mesačná garancia snehu, najmodernejšie sedačkové a kabínkové lanovky a rozšírené zjazdovky sú zárukou skvelého zážitku na prvotriednej carvingovej 6,5 kilometrovej trati so šírkou až do 60 m.

www.hotelsobota.sk
119 €
199 €

Kúpené
98x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
119 €
199 €

Kúpené
98x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

40
32
57
16