Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Luxusná wellness dovolenka Sila tatranskej prírody s dokonalým pohodlím

27
Popis ponuky

Milujete prechádzky po horách, ale dokážete aj leňošiť? Za skvelú cenu získate oboje, a navyše aj super ubytovanie pre dvoch.

Hotel Hills**** v Starej Lesnej spája silu tatranskej prírody s dokonalým pohodlím. S neopakovateľnou atmosférou a vysokou úrovňou poskytovaných služieb sa zaradil medzi najlepšie a najkvalitnejšie hotely nielen vo Vysokých Tatrách, ale aj na celom Slovensku.

Ubytovanie

Gastronómia – top vo Vysokých Tatrách

Wellness a relax

V cene ubytovania máte zahrnuté i využívanie hotelového fitness a relax centra v rámci otváracích hodín.

Vo wellness centre vám budú plne k dispozícii relaxačné bazény s protiprúdom a masážnymi dýzami, detský bazén pre najmenších, suchá a parná sauna, infra sauna, vírivka, ľadopád a odpočiváreň s výhľadom na hory.

Aktívny relax vás čaká aj pri partičke biliardu. Vynikajúcu zábavu a veľmi príjemne strávené chvíle môžete stráviť aj so spoločenskými hrami, ktoré sú návštevníkom k dispozícii. Pre najmenších je tu detská miestnosť, ihrisko.

Možnosti aktivít v okolí hotela

  • Lyžiarske stredisko Tatranská Lomnica iba 3 km od hotela
  • Vysokohorské výstupy s horským vodcom
  • Horolezectvo a túry
  • Návštevy hradov, zámkov, kaštieľov a kultúrnych pamiatok v okolí

Tipy na výlet

Lomnický štít (7,7 km)

Lomnický štít patrí k najznámejším štítom Tatier. V minulosti bol dlho považovaný za najvyšší štít Vysokých Tatier. V súčasnosti, keď aplikujeme tézu "Všetko čo je v Tatrách pomenované patrí medzi vrchy", je považovaný za tretí najvyšší vrch Tatier.

Ďalšie informácie

Belianska jaskyňa (9,4 km)

Belianska jaskyňa patrí medzi najviac navštevované sprístupnené jaskyne na Slovensku. Okrem bizarných skalných tvarov je známa bohatým výskytom kalcitovej sintrovej výplne. Hoci záujem o prírodné pozoruhodnosti jaskyne pretrváva už 125 rokov, zákonitosti jej vytvárania sa doteraz úplne neobjasnili.

Ďalšie informácie

Aquacity Poprad (9,5 km)

AQUAPARK AquaCity Poprad – vodný svet pod Vysokými Tatrami. V aquaparku sa nachádza 13 vonkajších a vnútorných termálnych a relaxačných bazénov, 350 vodných atrakcií ( masážne trysky, vírivky, perličky, vodné hríby) kde môžete zrelaxovať a načerpať nové sily.

Spider park Tatranská Kotlina (9,5 km)

Spider Park nájdete v Tatranskej Kotline pod Belianskou jaskyňou. Park Vám poskytne extrémne prežitie a zaručí kompletnú zábavu pre deti i dospelých.

Ďalšie informácie

Veveričí ľanový park (16,6 km)

Veveričí lanový park sa nachádza na Štrbskom Plese. Tento adrenalínový park pozostáva z dvoch druhov tratí. Na svoje si prídu aj "veľké veverice" (dospelí) aj malé veveričky (deti). Trať pre veľké veverice je postavená z 25 lanových prekážok umiestnených na stromoch vo výške cca 5 m, je dlhá 320 m. Obvykle ju "veľké veverice" zdolajú za 45 min. Počas prelezu si okrem značnej dávky adrenalínu užijete aj výhľad na štíty Vysokých Tatier.

Ďalšie informácie

Štrbské Pleso (16,9 km)

Štrbské Pleso je jedna z troch miestnych častí obce Štrba, v podhorí Vysokých Tatier. Štrbské Pleso je významné centrum turizmu a zimných športov, najvyššie položená turisticko-liečebná osada, nachádzajúca sa vo Vysokých Tatrách.

Ďalšie informácie

Zobraziť všetky

Zobraziť tipy na mape
149 €
203 €

Kúpené
267x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
149 €
203 €

Kúpené
267x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť