Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Krásna a žiarivá pleť Diamantová dermabrázia - bezbolestné ošetrenie

estem
0 / 5
60
Popis ponuky

Po zamatovej, sviežej a rozjasnenej tvári túži každá žena. Aby sa pleť nestala indikátorom vášho veku, je potrebné ju rozmaznávať nielen rôznymi krémami a maskami, ale aj kvalitnými kozmetickými ošetreniami s profesionálnym prístupom. Vyskúšajte náš dnešný tip - diamantovú dermabráziu.

Diamantová dermabrázia predstavuje nechirurgickú procedúru na obnovu pleti s použitím sterilných diamantových hlavíc, ktoré obrusujú alebo trú najvrchnejšiu vrstvu pokožky. Nasleduje vysatie čiastočiek spolu s nečistotami a s mŕtvymi bunkami pokožky. Táto procedúra odstraňuje zvyšky pokožky, nedostatky, vrásky – stimuluje tvorbu kolagénu a rieši nežiadanú pigmentáciu spôsobenú slnkom . Použitie diamantovej dermabrázie spolu s pleťovými produktami, ktoré sa dostanú cez najvrchnejšiu vrstvu pokožky až k dermisu, pomáhajú doplniť prirodzené živiny, obnoviť aktivitu buniek a zlepšiť zdravie pokožky. Výsledkom ošetrenia je zdravá, žiarivá a krásna pleť.

Ultrazvuk patrí k najmodernejším prístrojom v kozmetike vďaka širokej palete starostlivosti a rýchlym účinkom, takisto i vysokým pomerom liečivých účinkov a jednoduchej obsluhe. Takmer nezistiteľný, ale predsa plný energie slúži na vpravovanie všetkých typov látok do hĺbky pokožky. Ultrazvukom sa vykonáva mikromasáž na úrovni buniek. Ošetrenie je veľmi príjemné, nenáročné, s okamžite viditeľnými účinkami. Odporúča sa na každý typ pleti vo forme kúry.

Dermatoestetické centrum e s t e m

Disponuje širokou škálou ošetrení a procedúr, čím dokáže komplexnejšie vyhovieť potrebám klienta. Kozmetické ošetrenie metódou GISELE DELORME je založené cez precízne analýzy pokožky a špecifický prístup, tak aby sa zachovala optimálna krása pokožky. Na svoje si prídu aj klientky túžiace stratiť pár centimetrov pomocou kavitácie a lymfodrenážnej prístrojovej masáže. Byť krásna, mladá a bez vrások... žiadny problém. Vyrieši to botulotoxín, ktorý ich vyhladí, kyselina hyalurónová vyplní a najnovšou novinkou je aplikácia plazmy alebo tzv. Drakulova metóda.

www.estem.sk
8,90 €
22 €

Kúpené
81x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
8,90 €
22 €

Kúpené
81x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

82
66
75
72