Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Staňte sa súčasťou príbehu, aký poznáte iba z PC hier alebo filmov. Zažite adrenalín a dobrodružstvo pri úniku z miestnosti CRIME CASE.

41
Popis ponuky

Staňte sa aj vy súčasťou príbehu, aký poznáte iba z PC hier alebo filmov. Zažite adrenalín a dobrodružstvo pri úniku z miestnosti v podzemí známych internátov v Bratislave. Čas vás tlačí a sami to rozhodne nedokážete.

Ocitnete sa v byte zavraždeného cestovateľa. Nepoznali ste ho, a ani vám na jeho osude nezáleží. Neviete, čo hľadáte, iba tušíte, že to bude mať nesmiernu hodnotu. Mnohí skúšali nájsť dobre ukryté šťastie pred vami. Myslíte si, že práve vy budete úspešní?

Podarí sa vám v limite 60 minút nájsť prísne tajný kód a uniknúť z miestnosti?

Už o vás vedia, neexistuje cesta späť a zásahová jednotka sa blíži … Stihnete to ?!

Sme novootvorená escape room – napínavá interaktívna hra pre tímy a skupinky hráčov v Bratislave. V CRI­ME CASE na mieste činu sa zabavia a vyskúšajú si svoje vedomosti a zručnosti okrem skupín priateľov a známych, aj rodiny, dokonca i páriky.

U nás si vyskúšate a overíte svoje logické aj mechanické zručnosti, precvičíte si pamäť, ale hlavne sa dobre a príjemne zabavíte. Tímový duch je u nás vítaný :-)

Ako sa dostanete do Crime Case?

Hra je vhodná aj ako teambuildingová aktivita.
28,90 €
49 €

Kúpené
19x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
28,90 €
49 €

Kúpené
19x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
46
38
55