Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vydajte sa za dokonalým odpočinok. Skvelá dovolenka s ubytovaním v plne vybavenej drevenej chate neďaleko Liptovského Mikuláša.

64
Popis ponuky

Aj vy milujete hory? Ich nedotknutú prírodu asvieži vzduch? Vtom prípade zavítajte do turistického raja snázvom Liptov. Drevenica Jennysa nachádza vmalebnej obciBobrovček, asi 10 km od Liptovského Mikuláša aposkytne vám neskutočný pokoj apohodu. Či sa už rozhodnete pre pokojné prechádzky alebo výdatné športovanie, Liptov vás zaručene nesklame.

Ubytovanie

V drevenici sú k dispozícii 2 spálne, balkón, 1 spoločenská miestnosť s TV, plne vybavená kuchyňa, kúpeľňa s WC a sprchovacím kútom, terasa so sedením, detské ihrisko, záhradná hojdačka, gril a ďalšie vybavenie. Ponúka ubytovanie pre maximálne 8 osôb (6 lôžok + 2 prístelky). Ubytovanie je vhodné pre rodiny sdeťmi či skupiny ľudí, ale aj pre páry, pre milovníkov prírody a oddychu.

Stravovanie

V blízkosti je možnosť stravovania, a to 400 m od drevenice, kde sa nachádza reštauračné zariadenie Stará Zbrojnica. Tu si môžete zvoliť stravovanie formou polpenzie. Podnik vás uchváti svojou atmosférou, ale aj pestrou ponukou jedál a nápojov.

Tipy na výlety

Turistika v Západných Tatrách (0,5 km)

Blízke okolie ponúka široké možnosti pre turistiku. Priamo z obce je možný výstup k vrchu Babky a po hrebeni pokračovať k Sivému vrchu. Ďalej smerom na Zuberec. Iná možnosť je prejsť do Bobroveckej doliny a odtiaľ vystúpiť na vrch Sokol, Mních alebo pokračovať cez Jaloveckú dolinu na vrch Ráztoka, Baníkov alebo Baranec.

Skiareál Jasná(25 km)

Či už vyrazíte spriateľmi alebo rodinou, stojíte na lyžiach prvý raz alebo ste odborník, lyžiarske stredisko Jasná ponúka aktivity akrásne prostredie, ktoré si nejde nezamilovať. Vtomto najväčšom skiareáli na Slovensku nájdete na 49 km perfektne zasnežovaných zjazdoviek rôzne obtiažnosti atiež famózny snowpark. Samozrejmosťou je imožnosť lyžovania vo večerných hodinách na dvoch osvetlených zjazdovkách.

Aquapark Tatralandia (5 km)

Tatralandia Holiday Resort je najväčším celoročným areálom vodnej zábavy s ubytovaním na Slovensku, v Čechách a Poľsku. Objavte toto miesto plné dobrodružstva a zábavy, ktorého súčasťou jeAquapark Tatralandias celoročným prímorským rajom Tropical Paradise, letným Funparkom Tatralandia a aj ubytovací komplex Holiday Village Tatralandia.

Dodatky:

  • Po rezervácii termínu pobytu sa prípadné reklamácie riadia podľa podmienok daného podniku.
  • Nemáte auto? Nevadí! Nájdite si vhodnéautobusové alebo vlakové spojenie.

37 €
103 €

Kúpené
8x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
37 €
103 €

Kúpené
8x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

37
Práve prezerá 39 ľudí
42
40
34