Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Kurz tvárovej gymnastiky pre 1 osobu. Pravidelné cvičenie je účinnou metódou prevencie tvorby vrások a cestou ku mladšej a žiarivej pokožke.

38
Popis ponuky

Mračte sa a ksichtite na tú tvár v zrkadle, koľko chcete! Teda, ak viete, ako na to. S tvárovou gymnastikou si uberiete pár rôčkov a navyše si užujete aj trochu srandy. Top gymnastkou sa teraz môžete stať v každom veku!

Pravidelné cvičenie tvárovej gymnastiky je jedinou účinnou metódou prevencie tvorby vrások a cestou ku mladšej a žiarivej pokožke. Cvičenie tvárovej gymnastiky je vhodné nielen ako prevencia, ale aj ako liečba už povolených svalov tváre a krku.

Program kurzu tvárovej gymnastiky

Kurz sa začína teoretickou časťou, kde sa naučíte techniku a princípy cvičenia tvárovej gymnastiky.

V praktickej časti sa naučíte 20 cvikov na spevnenie kontúr tváre, krku, dvojitej brady, elimináciu vrások a vačkov pod očami. A ako bonus sa naučíte tiež akupresúrnu masáž tváre.

Kurzy tvárovej gymnastiky v Bratislave, Žiline, Banskej Bystrici, Prešove a Košiciach vedie Iveta Štecová, ktorá sa v oblasti krásy a fitnes sa pohybuje už 20 rokov. Aktuálne študuje antiage a výživové poradenstvo na Health academy Australia.

Facebook stránka tu. 
24,90 €
40 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
24,90 €
40 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
Práve prezerá 41 ľudí
50
69
51