Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Soľné termálne kúpele Egerszalók na 3 dni/2 noci pre 2 osoby. Nádherné prírodné prostredie, dobré vína, prírodné a historické pamiatky.

30
Popis ponuky

  • ubytovanie na 3 dni / 2 noci v dvojlôžkovom apartmáne s kuchyňou pre 2 osoby
  • 2 x raňajky pre 2 osoby
  • ubytovanie je zdarma pre 1 dieťa do 2 rokov
  • 10% zľava na vstup do liečebných kúpeľov Beach bath Egerszlok
  • uveďte počet Voucherov pri rezervácii v hoteli
  • kombinácia viacerých kupónov je možná (2 kupóny – 6 nocí)
  • kupón neplatí: Veľká noc, Nový rok, Vianoce, maďarské Národnej sviatky
  • v kupóne nie je pobytová taxa 300HUF / osoba nad 18r. / deň
  • doplatky za deti 2 - 14 r. - 13€ / deň / dieťa a 14-18r. - 15€ / deň / osoba
  • rezervácia je v závislosti na dostupnosti. Potrebné uvádzať číslo voucheru pri rezervácii v hoteli.

Apartmány

V nefajčiarskych apartmánoch sme schopní ubytovať 2-3 osoby, zariadených s jednou izbou, kuchyňou a kúpeľňou, o výmere od 38 do 41 metrov štvorcových.

Apartmány sú vybavené kávovarom, rýchlovarnou kanvicou, sušičom na vlasy , trezorom, televízorom, telefónom, uterákmi a bielizeňou. Väčšina apartmánov má balkón.

Egerszalók je malá dedina v severnej časti krajiny, v regióne Heves, malebne sa rozprestierajúca medzi pohoriami Mátra a Bükk, v údolí potoka Laskó. Od Egeru je vzdialená 6 km a od Budapešti 120 km.

Nádherné prírodné prostredie, dobré vína, prírodné a historické pamiatky ho zaraďujú k turisticky atraktívnym oblastiam.

Termálny prameň

Skutočným lákadlom obce je jedinečný termálny prameň, ktorý každoročne priťahuje množstvo domácich a zahraničných návštevníkov. Hlavný minerálny prameň bol objavený pri ťažbe nafty v roku 1961 a v roku 1992 bola minerálna voda vyhlásená za liečivú.

Termálny prameň vyviera z hĺbky 410 ma dosahuje teplotu 68 ° C , má vysoký obsah solí. Je úspešne používaná na liečenie ochorení kĺbov, ochorenia chrbtice, choroby kostí, svalov a šliach, choroby nervového systému, zmeny pohybového ústrojenstva, kožné a tkanivové choroby, zvýšenie kapacity pľúc.

Soľné termálne kúpele Egerszalók

Zaujímavosťou sú soľné termálne kúpele, aj vďaka tomu je Egerszalók treťou najnavštevovanejšou turistickou destináciou v krajine.

Voda tečúca z pohoria počas uplynulých rokov vytvorila ojedinelé vápencové usadeniny soľný kopec, ktorý je charakteristikou okolia a pripomína zasneženú krajinu.

V kúpeľnom areáli bolo v roku 2007 vybudované liečebné kúpele a wellness centrum. Návštevníkom je k dispozícii 17 vonkajších a 7 vnútorných bazénov: vodný svet, sedacie bazény s termálnou vodou, detské bazény a čľapkanice, bazén pre rehabilitačné cvičenia, liečebný bazén pre uvoľnenie chrbtice, bazén s perličkovým kúpeľom, bazény, bazén s ozvenou, voňavý bazén, bazény Kneipp.

Čaká tu na Vás wellness a fitness služby na svetovej úrovni , moderná reštaurácia, ktorá Vám ponúka rozmanitú stravu zdravej výživy.

Na kúpalisku sa nachádzajú liečebné bazény, detské bazény a bazén s umelými vlnami, s vodnou plochou spolu 1000 m2. Ku kúpalisku patrí aj piváreň, bowling, biliard, internetová kaviareň, minimarket, pošta, cestovná a informačná kancelária a práčovňa. V blízkosti sú vybudované tenisové ihriská.
84 €
120 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
84 €
120 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

12
Práve prezerá 38 ľudí
21
49
42