Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Dioptrické sklá s antireflexom, PC filtrom, hydrofóbnou úpravou a tvrdením vrátane vyšetrenia zraku zdarma a zľavy na akýkoľvek rám.

71
Popis ponuky

To najlepšie pre vaše oči

Doprajte svojím očiam ostrejší pohľad na svet! Váš zrak je to najdôležitejšie, čo máte, a preto je potrebné sa o neho aj správne postarať. Zájdite do bratislavského Idealoptik, kde si vyberiete nové kvalitné dioptrické sklá alebo rovno i rám na okuliare so skvelou zľavou a podľa želania vám aj zrak vyšetria.

V skratke
 • zľava platí na 1 pár dioptrických skiel
 • odborné vyšetrenie zraku zadarmo
 • sklá sú s antireflexom, PC filtrom, tvrdením a hydrofóbnou úpravou
 • zľava 40% na akýkoľvek dioptrický rám a ďalší rám zadarmo
 • kvalitné a odborné služby
 • výborná dostupnosť v centre Bratislavy

Platnosť kupónu

Od dnes do 29.02. 2016

Podmienky
 • rezervácia nie je nutná, len v prípade záujmu o očné vyšetrenie, a to telefonicky na 0911 67 13 18 alebo 0948 86 13 18 alebo e-mailom na ideal@idealoptik.sk
 • očné vyšetrenie je možné len v prevádzke na Poliklinike Vajnorská

Diskusia

Počet príspevkov v diskusii: 2

Vstúpte do diskusie »

Poskytovateľ zľavy

IDEALOPTIK

Prevádzka Poliklinika Vajnorská

3. poschodie

Vajnorská 40

832 63 Bratislava

Telefón:

0911 67 13 18

0948 86 13 18

Otváracie hodiny:

po, st: 8:00 - 18:00 hod.

ut, št: 8:00 - 16:00 hod.

pia: 9:00 - 12:00 hod.

Vyšetrenie je možné už aj na adrese:

Prevádzka Trojičné námestie 13

821 06 Bratislava - Podunajské Biskupice

Telefón:

0911 67 13 18

0911 44 18 13

Otváracie hodiny:

po - pia: 10:00 - 18:00 hod.

ideal@idealoptik.sk

www.idealoptik.sk

Sledovať nové ponuky tejto spoločnosti »

V cene kupónu za 14,90 € je zahrnuté: • 1 pár kvalitných tvrdených dioptrických skiel s antireflexom, PC filtrom, hydrofóbnou úpravou a s tvrdením • zľava 40% na akýkoľvek dioptrický rám • v prípade využitia 40 % zľavy na rám získavate ZADARMO ďalší dioptrický rám • v príprade záujmu vyšetrenie očným lekárom


Kúpa rámu nie je podmienkou. Za prinesenený rám bude učtovaná cena za prácu podľa typu rámu, viac info u poskytovateľa.

Kupón je možné využiť aj na multifokálne, bifokálne, pracovné sklá, slnečné a stmavovacie sklá za doplatok priamo v predajni.

IDEALOPTIK

U nás si môžete vybrať zo širokej ponuky dioptrických a slnečných rámov. Čo nesmie chýbať, sú puzdrá, handričky, čistiace roztoky, šnúrky a retiazky, náhradné puzdierka na kontaktné šošovky a mnohé iné doplnky k okuliarom.

Vyšetrenie zraku

Ponúkame vám vyšetrenie zraku vedľa našej predajne v novootvorenej očnej ambulancii. Očným lekárom budete odborne vyšetrení modernou vyšetrovacou technikou. Vykonávame kompletnú diagnosticko-liečebno-preventívnu starostlivosť. Postaráme sa o váš zrak a vašu maximálnu spokojnosť v príjemnom prostredí.

Dioptrické sklá

Pri ich výbere by sme mali predovšetkým myslieť na kvalitu. Všetky otázky o rozdieloch v kvalite a povrchových úpravách vám radi zodpovieme pri vašej osobnej návšteve v predajni.

Zloženie skiel: • tvrdená vrstva - odolnosť voči škrabancom • antireflexná vrstva, ktorá odráža nepríjemné odlesky • hydrofóbna vrstva proti zahmlievaniu (pri prechode zo zimy do tepla sa nezahmlievajú) • PC filter, vhodné na prácu s počítačom


Druhy skiel:

 • Jednoohniskové: sklá sú určené na korekciu do diaľky alebo do blízka, prípadne na strednú vzdialenosť. Sú to šošovky, ktoré majú iba „jednu“ dioptriu – môžu byť sférické alebo tórické (cylindrické).
 • Multifokálne sklá: sú najdokonalejším, najestetickejším a najpohodlnejším riešením na korekciu presbyopie. Zaručujú číre a ostré videnie na všetky vzdialenosti. Nemenej dôležité je, že potrebujete iba jedny okuliare na všetky vzdialenosti. Okrem toho, pokiaľ máte niektorú z očných vád, multifokálne sklá ju dokážu korigovať.
 • Pracovné sklá: medzi multifokálne sklá môžeme zaradiť aj tzv. pracovné (kancelárske) sklá, ktoré sa stávajú stále obľúbenejšími. Na rozdiel od bežných multifokálnych skiel, pracovné nekorigujú videnie do diaľky, ale len vzdialenosť maximálne do 3 metrov. Je to závislé od výšky adície (prídavku na blízko). Využívajú ich predovšetkým ľudia, ktorí do diaľky nepotrebujú žiadnu korekciu. Výhoda týchto pracovných skiel spočíva predovšetkým v tom, že dochádza k minimálnemu obmedzeniu zorného poľa na stredné a blízke vzdialenosti, čo je ideálne predovšetkým pre kancelársku prácu, kde sa diaľka takmer nevyužíva.
 • Bifokálne sklá: sú komplexnejšie, avšak ešte stále nie sú úplne ideálnym riešením. Sklá sú rozdelené do dvoch častí, jedna je na pozeranie do diaľky, druhá do blízka. Videnie na strednú vzdialenosť je rozmazané – prakticky neexistuje. Navyše nevyzerajú veľmi esteticky – časť na blízko je vložená do časti na diaľku v podobe „otočeného polmesiačika“ alebo tzv. „D-éčka“

14,90 €
51 €

Kúpené
54x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
14,90 €
51 €

Kúpené
54x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

63
53
53
53