Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Moderná rozťahovacia pohovka Evelin v krásnych pestrých farbách, oživí a vnesie optimizmus, pohodlie a útulnosť do vášho domova.

37
Popis ponuky

Moderná rozťahovacia pohovka Evelin v krásnych pestrých farbách sa s vašim interiérom krásne pohrá. Izbu dokáže oživiť a vniesť do nej optimizmus, pohodlie a útulnosť zároveň. Kvalitný slovenský výrobok s čalúnením až v 18 rôznych prevedeniach.

Charakteristika produktu

  • Slovenský výrobok
  • Rozťahovacia pohovka
  • Spacia plocha po rozložení: 195 x 135 cm
  • Úložný priestor
  • Možnosť výberu látky z 18 pestrofarebných poťahov - farby možno ľubovoľne kombinovať
  • Kvalitné čalúnenie

Pohovka Evelin je kvalitný slovenský výrobok v štýlovom čalúnení. Pohovka má úložný priestor, ktorý určite využijete na odkladanie dôležitých vecí vo vašej domácnosti.

Pohovka má kvalitný matrac zo Sleep foam peny a je určená na príležitostné spanie. Jej roztiahnutím dosiahnete spaciu plochu až 195 x 135 cm. Na výber je až 18 rôznych pestrofarebných odtieňov poťahových látok, ktoré si môžete ľubovoľne farebne kombinovať. Kvalitná poťahová látka je zárukou stálosti farieb a je odolná voči oderu.

Je vhodná do každej obývačky, detskej alebo študentskej izby, do penziónov alebo rôznych ubytovacích zariadení.

Celkové rozmery: 195 x 75 x 40/80 cm

Rozmer spacej plochy po rozložení: 195 x 135 cm

Firma VAŽO nábytok vznikla v roku 1991 a od jej začiatku sa výroba realizuje vo vlastnom výrobnom závode v Hriňovej. Slovenský výrobca špecializujúci sa na výrobu čalúnených postelí, váľand a pohoviek poskytuje prvotriedna kvalitu modelov. Vďaka dlhoročnými skúsenostiam s výrobou nábytku sa spoločnosť zaradila k popredným výrobcom a čalúnené výrobky z jej produkcie sú žiadané v obchodnej sieti celého Slovenska.

www.vazonabytok.sk
189 €
299 €

Kúpené
2x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
189 €
299 €

Kúpené
2x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

56
54
50
13