Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Originálne tričko od FaxCopy. Tričko s vašou vlastnou fotografiou alebo grafickým návrhom je skvelý nápad na darček, ktorý sa hodí každému.

FaxCopy a.s.
0 / 5
39
Popis ponuky

Tričko s vašou vlastnou fotografiou alebo grafickým návrhom je skvelý nápad na darček, ktorý sa hodí každému. Originálne tričká s vlastnou potlačou spravia radosť členom rodiny i kamarátom. Vhodné sú na šport i bežné nosenie.

Pripravili sme si pre vás ponuku, z ktorej si vyberie aj ten najnáročnejší zákazník!

Bavlnené tričkáNová technológia potlače – priama potlač bez neželateľných okrajov, ideálne na tlač grafiky! Možnosť výberu umiestnenia potlače vpredu alebo vzadu na tričku. Možnosť výberu dámskeho, pánskeho alebo detského strihu bavlnených tričiek.

Termotričká

Vynikajúci vzhľad potlače termosublimačnou technológiou, potlačená časť je na dotyk rovnaká ako zvyšok trička. Vysoká vernosť farieb a odolnosť voči opakovanému praniu. Tričká sú príjemné na dotyk.

Čo ešte potrebujete vedieť k vytvoreniu vášho skvelého originálneho trička?  • Parametre fotografie – podporované formáty fotografie JPG, PNG, JPEG, odporúčaná veľkosť fotografie 5px na 1mm tlače.

  • Veľkostné tabuľky (v galérii obrázkov)

V prípade ak charakter a umiestnenie fotografie nedovoľuje využiť technológiu priamej potlače, vyhradzujeme si právo výroby trička prostredníctvom nažehľovacej fólie.
7,39 €
12,20 €

Kúpené
21x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
7,39 €
12,20 €

Kúpené
21x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

71
26
50
Práve prezerá 50 ľudí
50