Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

3 až 6-dňový pobyt na Liptove pre 2 osoby. Vydať sa môžete do neďalekých obľúbených aquaparkov, môžete prejsť turisticky zaujímavé oblasti.

49
Popis ponuky

Spoznajte krásy Liptova, nádherného prostredia, kde si dovolenku užijete plnými dúškami! Vydať sa môžete do neďalekých obľúbených aquaparkov, môžete prejsť turisticky zaujímavé oblasti v okolí alebo len tak relaxovať v nádhernej prírode či vyraziť na parádnu lyžovačku.

Ubytovanie

Vy aváš partner budete ubytovaní vkomfortnej 2-lôžkovej izbe skúpeľňou avlastným WC. Nábytok azariadenie izby na vás bude pôsobiť príjemným dojmom a rodinnoupohodou. Vkaždej izbe sa nachádza Wi-Fi pripojenie.

Stravovanie

Počas pobytu na vás bude čakať bohatá polopenzia, kde si môžete vychutnať lahodné raňajky, ktoré budú podávané formou bufetu avečere si vyberiete sami z menu. Súčasťou penziónu je ivlastná pekáreň atak si každé ráno môžete vychnutnať čerstvývôňavý chlieb.

Wellness

Aby ste si naozaj oddýchli, tak by ste mali využiť aj wellness, ktorý penzión Pekáreň svojim návštevníkom ponúka. Každý deň môžete navštevovať infrasaunu, kde komplet zregenerujete svoje telo. Vpenzióne sa nachádza aj obľúbená vírivka.

Tipy na výlety

Snowpark Donovaly (11 km)

Pripravené sú pre vás vynikajúce lyžiarske podmienky so skvelými traťami a so službami s najvyšším štandardom. Využiť môžete požičovňu lyží, snowboardov, skiservisov i lyžiarske školy pre začiatočníkov. K dispozícii je viac než 11 km pravidelne upravovaných lyžiarskych tratí. Určite nevynechajte príležitosť na vzrušujúce nočné lyžovanie.

Vlkolínec (15 km)

Vlkolínec patrí do Svetového kultúrneho dedičstva UNESCO, kde bol zapísaný vroku 1993. Táto lokalita patrí medzi najnavštevovanejšie lokalityna Slovensku, preto ju nevynechajte ani vy!

Gino Paradise Bešeňová (25 km)

Tento areál je ideálnym miestom pre načerpanie stratenej energie a vitality. Po celý rok môžete spoznať čarokrásnu prírodu Liptova a silu jedinečnej geotermálnej vody, ktorá má pozitívne účinky na ľudský organizmus. Blahodárne pôsobí na dýchacie apohybové ústrojenstvo amá veľmi priaznivé kozmetické účinky. To všetko vďaka prvku lítium, ktorý okrem iného pozitívne pôsobí aj na psychiku.

Aquapark Tatralandia (42 km)

Tatralandia Holiday Resort je najväčším celoročným areálom vodnej zábavy na Slovensku, vČechách avPoľsku. Objavte toto miesto plné dobrodružstiev azábavy! Nájdete tu celoročný Prímorský raj, Tropický raj, letné Funpark Tatralandia, aj ubytovací komplex Holiday Village Tatralandia.

Dodatky:

  • Po rezervácii termínu sa prípadné reklamácie riadia podľa podmienok ubytovacieho zariadenia.
  • Nemáte auto? Nevadí! Nájdite si vhodnéautobusové alebo vlakové spojenie.

69 €
135 €

Kúpené
4x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
69 €
135 €

Kúpené
4x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť