Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Rodinná alebo párty pizza. Obrovská pizza s hmotnosťou až 2000 g pre všetkých veľkých jedákov a milovníkov tohto tradičného jedla.

Don Papas
5 / 5
49
Popis ponuky

Obrovská pizza s hmotnosťou až 2000 g pre všetkých veľkých jedákov a milovníkov tohto tradičného jedla. Vyskúšajte pravú americkú pizzu od jedného z najväčších prevádzkovateľov fast-foodových reštaurácií na Slovensku.

Don Papa's je originálny koncept pre milovníkov dobrého jedla, ktorí majú málo času. Don Papa´s vám prináša vaše obľúbené jedlá úplne inak...

Don Papa's Pizza ponúka originál americkú pizzu podľa pôvodnej receptúry a tradičné talianske cestoviny. Špecialitou je tiež pravý turecký kebab s jedinečným dressingom (podľa našej receptúry) a s vlastným, vždy čerstvo upečeným, pečivom.

Don Papa's Grill House vám naservíruje špeciality pripravované na grile priamo pred vašimi očami – rôzne druhy steakov z kuracieho a hovädzieho mäsa, losos, grilované kurence, zeleninové šaláty s grilovaným mäsom, pestré špízy...

Euro Gastro Group je jedným z najväčších prevádzkovateľov fast-foodových reštaurácii na Slovensku a zároveň poskytovateľom služieb závodného stravovania a cateringu.

Prioritou spoločnosti je kvalita poskytovaných služieb, preto vždy kladú najväčší dôraz na kvalitu surovín a poskytovaný servis. Zamestnanci sú neustále školení a pripravení plniť želania zákazníkov. Najete sa vždy rýchlo, chutne a kvalitne.

V Don Papa´s sa nepoužívajú suroviny a ochucovadlá s obsahom glutamanu sodného, iných pridaných látok, konzervantov a "E-čiek" a pri príprave jedál sa používa hlavne čerstvé suroviny - nie polotovary.

www.donpapas.sk
5,99 €
11,80 €

Kúpené
670x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (1)

5,00/5Perfektné
Hodnotené 1x
5

Táto recenzia nemá slovné hodnotenie.

27.4.2014
5,99 €
11,80 €

Kúpené
670x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

31
83
83
83