Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Polohovateľná posteľ IZABELA. Čalúnená posteľ v modernom dizajne s vloženými zdravotnými polyuretánovými matracmi.

41
Popis ponuky

Spite sladko, komfortne, zdravo a zároveň bez prievanu v peňaženke. Vďaka polohovateľnej posteli Izabela so širokým výberom moderných poťahov oživíte interiér ktorejkoľvek izby.

IZABELA je polohovateľná posteľ v modernom dizajne s vloženými, zdravotnými polyuretánovými matracmi uloženými na polohovateľnom pevnom podklade. Polohovanie lôžka zabezpečuje kvalitný kovový výklopný mechanizmus. Je možné ho polohovať do piatich polôh v časti pri hlave a jednej relaxačnej pri nohách.

Do úložného priestoru, nachádzajúceho sa pod celou ložnou plochou postele, sa dostanete jednoduchým vyklopením matracov od nôh. Celá posteľ je čalúnená kvalitnou látkou vysoko-odolnou voči oderu, vyznačujúcou sa stálosťou farieb. Je možné zvoliť si kombináciu čalúnenia koženky a poťahovej látky Možnosť výberu poťahu až z 27 trendových vzorov.

Celkové rozmery: 206x166 cm alebo 206x186 cm

Výška sedu: 45 cm

Plocha na spanie: 160x200 cm alebo 180x200 cm

Firma VAŽO nábytok vznikla v roku 1991 a od jej začiatku sa výroba realizuje vo vlastnom výrobnom závode v Hriňovej. Slovenský výrobca špecializujúci sa na výrobu čalúnených postelí, váľand a pohoviek poskytuje prvotriedna kvalitu modelov. Vďaka dlhoročnými skúsenostiam s výrobou nábytku sa spoločnosť zaradila k popredným výrobcom a čalúnené výrobky z jej produkcie sú žiadané v obchodnej sieti celého Slovenska.

www.vazonabytok.sk
249 €
419 €

Kúpené
9x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
249 €
419 €

Kúpené
9x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

56
54
50
13