Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Zažite zábavu, napätie a opojný pocit víťazstva. Staňte sa súčasťou hry, v ktorej ide o veľa - hra v Escape room "V pazúroch ŠtB".

23
Popis ponuky

Vráťte sa o pár desaťročí späť, keď tajná polícia striehla na nepriateľov režimu. Vstúpte do bytu, z ktorého veľa nešťastníkov zmizlo bez stopy. Uniknete z neho živí aj s dôležitými informáciami v boji za slobodu?

Nová izba "V pazúroch ŠtB"Brainteaselava Escape Room je dobrodružná zážitková aktivita, ktorá preverí vašu vynaliezavosť, tímovú spoluprácu, či schopnosť rozmýšľať pod stresom. Je určená

pre skupinu 2 až 5 ľudí (naraz môžu hrať dva tímy - 10 ľudí). Skupina je zatvorená do tematickej izby (bytu) s cieľom splniť tajnú misiu a dostať sa von v časovom limite 70 minút.

Ako sa dostať von?

Poriadne preskúmajte celú miestnosť, odhaľte význam zdanlivo zbytočných vecí a spájajte získané informácie. Každé správne riešenie vás posunie k cieľu a všetko postupne do seba zapadá. Nemusíte sa báť, ak budete bezradní, pomôžeme vám.

Dôležitých detailov je naozaj veľa a preto sa oplatí zdielať nápady a postrehy. Len dobre spolupracujúci tím môže nájsť cestu von. S bežiacim časom pribúda adrenalín, chladná hlava je však veľká devíza.

Skúste si to naživo

“Živá” úniková hra (Real-life escape game) je celosvetovo rozšírený formát založený na prenesení obľubených počítačových únikových (escape the room, panic room) hier do reality. Cieľ je rovnaký - utiecť z izby, no len naživo môžete vnímať svoje okolie všetkými zmyslami a zažiť hru na vlastnej koži.

DuelIba v Brainteaselava Escape Room môžete súťažiť s druhým tímom v reálnom čase. Máme k dispozícií dva úplne rovnaké byty vedľa seba. Vyzvite kamarátov, kolegov, či inú firmu a zmerajte si svoje sily! Ktorý tím sa dostane von ako prvý?

Tí, čo to skúsili, boli nadšeníNiektoré veci je ťažké opísať slovami, treba ich proste zažiť. Ak by ste ale predsa chceli vidieť ako hru hodnotia ľudia, ktorí si ju vyskúšali, prečítajte si recenzie na Facebooku alebo TripAdvisore.

Viac informácii aj zoznam voľných termínov nájdete na brainteaselava.sk
29,90 €
39 €

Kúpené
5x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
29,90 €
39 €

Kúpené
5x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

69
50
50
46