Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Zabudnite na zdĺhavé a krátkodobé holenie žiletkou, vďaka laserovej epilácii sa zbavíte neželaného ochlpenia navždy!

68
Popis ponuky

Hladké telo nie je sezónnou záležitosťou. Je to kult, ktorý jednoznačne uľahčuje život. Buďte večne hladká či hladký a cíťte sa vo svojej koži viac ako príjemne!

Odstránenie nežiadúceho ochlpenia je najžiadanejším ošetrením v súčasnej estetickej kozmetológii. Pomocou laserovej epilácie je možné úspešne si poradiť s týmto problémom. Princíp laserovej epilácie je založený na tom, že laser výberovo pôsobí na signálnú látku, ktorú obsahuje chĺpok, na melanín. Dôjde ku kontrolovanému a bezpečnému zahrievaniu tejto látky a k zničeniu kmeňových buniek, nachádzajúcich sa vo vlasovej cibuľke, z ktorých sa formuje chlp. Tak laser odstraňuje príčinu jeho rastu!AKO SA ZBAVIŤ NEŽIADUCEHO OCHLPENIA NAVŽDY


Je to možné! Ak si ceníte svoj čas a máte veľké želanie zbaviť sa chĺpkov navždy, pomôže vám najnovšia metóda laserovej epilácie v Bratislave – epilácia diódovým laserom „MeDioStar“ (Nemecko)! Čím sa však odlišuje procedúra laserovej epilácie, vykonávaná diódovým laserom „MeDioStar“? Na rozdiel od iných zariadení, jeho paramere dovoľujú ničiť kmeňové bunky matrix vlasového folikula, z ktorých sa formuje nový chlp. Lekári kliník „Aura“ odstraňujú príčinu rastu chĺpkov navždy!

KOĽKO OŠETRENÍ JE POTREBNÉ ABSOLVOVAŤ

K dosiahnutiu požadovaného výsledku jedno ošetrenie nestačí
. Chlp sa vývija v niekoľkých etapách: anagén (fáza aktívneho rastu), katagén (prechodná fáza) a telogén (fáza pokoja alebo vypadnutia). Po prvom zákroku sa zbavíte až 10 - 15 % ochlpenia. Laser pôsobí len na tieto chlpy, ktoré sú vo fáze aktívneho rastu (anagén). Lekári kliniky „Aura“ sa vám pomôžu za 6 - 8 ošetrení zbaviť nežiadúcich chĺpkov!

Pred epiláciou je potrebné prestať:

 • užívať antibiotiká dva týždeň pred ošetrením;
 • zosvetľovať, trhať a odstraňovať chĺpky voskom pred epiláciou;
 • opaľovať sa na priamom slnku alebo v soláriu týždeň pred ošetrením.

Pred zákrokom je potrebné:

 • Oholiť danú lokalitu v priebehu 12 hodín, alebo bezprostredne pred zákrokom. Obzvlášť dôkladne holenie je potrebné v prípade, keď sú hrubé chlpy (napríklad, v zóne bikiny). To je nutné, pretože chlpy pohlcujú laserovú energiu a môžu zahriať pokožku až tak, že sa spáli.
 • Pokožku musíte vyčistiť a zbaviť ju kozmetických prípravkov bezprostredne pred epiláciou lokality, ktorú je potrebné ošetriť.

Po laserovej epilácii nie je možné:

 • používať líčidlá, ktoré obsahujú lieh v priebehu 12 hodín;
 • dávať si kúpeľ alebo sprchovať sa v priebehu 24 hodín;
 • robiť masáž epilovanej oblasti v priebehu 72 hodín;
 • vystavovať ošetrenú zónu priamemu ultrafialovému žiareniu v priebehu 1 až 2 týždňov;
 • samostatne odstraňovať chĺpky voskovaním alebo elektrickým depilátorom medzi procedúrami!

Je nutné:

 • Ak ste sa rozhodli opaľovať, dobre sa postarajte o ochranu oblasti epilácie pred vplyvom slnka. V podobe krému s ochranným faktorom 20+. Ak sa opaľujete pravidelne, nezabúdajte na ochranu pred slnečným žiarením v priebehu 2 týždňov.
 • Používať pleťovú vodu, ktorá napomáha procesu exfoliácie (odlupovaniu hornej odumretej vrstvy pokožky).

„Aura“ je anti-age klinikou, v ktorej pracujú vrcholne školení odborníci, ktorí využívajú špičkové materiály a najnovšie laserové technológie v sterilnom a modernom prostredí. V „Aure“ vám ponúknu najlepšie neinvazívne metódy estetickej medicíny pre tvár a telo! Lekári a sestričky kliniky „Aura“ používajú najmodernejšie technológie a zariadenia, ktoré riešia väčšinu estetických problémov bez použitia plastickej chirurgie (nežiaduce ochlpenie, nadváha, celulitída, zmeny tváre súvisiace s vekom, kožné problémy, atď.).

Môžu ponúknuť takéto služby a procedúry ako: laserová epilácia, laserové brúsenie, laserové omladenie, aparátová kozmetológia, mezoterapia, konturová plastika, miostimulácia, presoterapia. Kliniky sú vybavené najmodernejším inovatívnym zariadením. Úspešne uplatňujú kombinované programy laserovej epilácie, programy korekcie hmotnosti a liečby celulitídy. Pomôžu vám získať výbornú, štíhlu postavu a krasnu hladkú kožu.

www.aura-clinic.sk
13 €
40 €

Kúpené
85x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
13 €
40 €

Kúpené
85x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

80
16
28
66